Wpis z mikrobloga

Bioslawek szerzy kolejne kłamstwa. https://www.wykop.pl/link/5045331
Nikt mu nie obciął penisa. Stracił go podczas nieudanej operacji obrzezania.
Sytuacja Davida Reimera nie ma nic wspólnego z dziećmi, które mogą być transpłciowe.
„W sytuacji Davida, chłopiec mając kilka miesięcy miał nieudane obrzezanie, które usunęło mu penisa. Rodzina udała się z tym do Money’a, który zrobił barbarzyński eksperyment zrobienia z niego ‚dziewczyny’ - usunął mu jądra, jednak do pełnej rekonstrukcji waginy nie doszło (rodzice zaprzestali wizyt kiedy Money chciał, aby została wykonana).

Chłopiec żył jako dziewczyna, zaczął otrzymywać hormony w wieku nastoletnim (aby miał piersi itp), jednak jako, że jest chłopcem - nie czuł się z tym dobrze, miał myśli samobójcze w wieku 13 lat, od lat 15 zaczął żyć jako chłopiec (miał kilka operacji zrobienia penisa, testosteron itp). Popełnił samobójstwo mając 38 lat.

Ta sytuacja właśnie pokazuje, że pomimo prób robienia z kogoś osoby danej płci - człowiek rodzi się z daną tożsamością płciową. Osoby transpłciowe również się takie rodzą. To nie jest prosty temat, dobrze, że rodzicie Bartka w tym znalezisku nie ignorują sytuacji, a wspierają swoje dziecko.”
#lgbt #tysiacurojenniezaleznychmediow #fakenews #neuropa #transblogasek #urojeniaprawakoidalne #informacjanieprawdziwa
Pobierz artpop - Bioslawek szerzy kolejne kłamstwa. https://www.wykop.pl/link/5045331
Nikt mu...
źródło: comment_yKWphiOLMHdFHLGHhGcCY1YQE88JS2MU.jpg
  • 10
@diogene: A co mnie to obchodzą wasze wojenki, psychopaci? Zdanie brzmi tak: "Nikt mu nie obciął penisa. Stracił go podczas nieudanej operacji obrzezania.". Te zdania są równoważne bez kontekstu, a nie będę marnował swojego czasu na was.
@diogene: Czy ty jesteś debilem? Kolejny, który nie potrafi czytać? Co wy robiliście w szkołach? Inwektywy zostaw sobie i podobnym sobie troglodytom i nie marnuj mojego czasu swoimi frustracjami.
Inwektywy zostaw sobie i podobnym sobie troglodytom i nie marnuj mojego czasu swoimi frustracjami.


@Aradan: ale ty jesteś tępy. Patrz na swój post wyżej, dzbanie, i zastanów się kto tu rzuca inwektywami.

#!$%@? się w temat który cię nie interesuje a potem rzucasz gównem jak ci ktoś daje wyjaśnienie dlaczego jesteś #!$%@?.
@diogene: Ale ty jesteś mądry. Komentarz był wyjątkowo, ty i twój partner jesteście analfabetami, nie znacie języka polskiego i nie potraficie logicznie myśleć, a napinacie się i chcecie się bawić w "pOliTykÓw". Szczerze nie wiem, dlaczego tracę czas na trolle, które uważają abecadło za jedną z najbardziej śmiercionośnych pułapek.