Wpis z mikrobloga

Jakiś pomysł jak tu wcisnąć Bale 93 (urodzinowa wersja na N) na przynajmniej 7 zgrania? Zrobiłbym te SBC o wersję TOTY, ale mam ~800 kart w nieprzypisanych, więc nie uda mi się go wysłać do klubu (chyba że jest jakiś magiczny trick o którym nie wiem). Chciałbym każdego z wyjściowej jedenastki zostawić, nie ma mowy o powrocie Euzjebio do teamu. Jakieś pomysły? Próbowałem kilku formacji, ale zawsze brakuje jakiegoś jednego linku. Zależy mi na 100 zgrania teamowego i przynajmniej po 7 na każdym graczu.
#fut
k.....r - Jakiś pomysł jak tu wcisnąć Bale 93 (urodzinowa wersja na N) na przynajmnie...

źródło: comment_N592ZhDNQ0coVsdpGAHrmbhHX0LXeQmW.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iti1986: próbowałem, ale jak kupię coś z rynku (co nie jest duplikatem), to karta i tak znika gdzieś w gąszczu tych śmieci. W 433 Bale TOTY byłby idealny, wtedy miałbym każdego na 10 zgrania. No ale nie wydaje mi się, żebym był w stanie wysłać kartę do klubu.

@bart0sz: tak też mi się wydaje. Musiałbym wcisnąć Van Der Sara, ale szkoda coinsów.
  • Odpowiedz
@kielbasior: van dijk, militao po 8 zgrania, goretzka 7 i niestety gullit, lub inna ikona 7. Tak chyba zostawiajac wszystkich max mozna wykrecic. Aj to 97 zgrania tylko, zaraz popatrze cos bo sam mialem problem, zeby z jednym skrzydlem grac.
  • Odpowiedz
@bart0sz: w tym powyżej Gullit ma 10, tylko Goretzka, Militao i Van Dijk na 7/8. IMO spoko, połowę spotkań rozegrałem Van dijkiem na 7, nie czuje żadnej różnicy.

@iti1986: nie działa, na prv mogę podesłać Ci filmik jak to wygląda.
  • Odpowiedz