Wpis z mikrobloga

@cagedindreams: no jak to obiadki u babci 'no zjedz jeszcze wnusiu' xD a tak btw. Nie mowie ze nie jest sympatyczna czy cos, ale dziwi mnie, ze sa osoby ktore sie doprowadzaja do takiego stanu, ze nie widza tego, ze jest to zwyczajnie niezdrowe (oczywiscie jedzenie jakiegos gowna tez). Przeciez za kilka lat serrio beda problemy, jak jeszcze bardziej przytyje to nie bedzie mogla sie sama poruszac itp.
U mnie w
@YalooZ: takie osoby doskonale wiedzą, że to niezdrowe. Po prostu ilość pracy i samozaparcia potrzebnej do schudnięcia jest dużo większa niż są w stanie włożyć.
Kto jest taki #!$%@?? Chyba tylk inne grubasy


@lastro:
Poszukaj sobie w google po frazie "feeder documentary".
Nie oddaję za onkologię.

#!$%@? wszystko, głównie słodycze i mięcho


@cagedindreams:
Nie rozumiem tej demonizacji mięcha. To jest zdrowe żarcie i od tego aż tak się nie tyje.
Tyje się głównie od węglowodanów pod najróżniejszymi postaciami, najlepiej takich z dużą ilością tłuszczu (czyli 90% słodyczy) i od picia słodzonych napojów (bo tym się
Ja na przykład jestem wysoki i wąski, taka budowa ciała, białka, tysiące kalorii i siedzenie na dupie nie pomagają mi przytyć


@BOlek99: gówno prawda. pokaż swoją historię z tymi tysiącami kcal z myfitnesspal ( ͡º ͜ʖ͡º) tak, wiem, nie potrzebujesz liczyć, przecież wiesz że jesz dużo xD
mimo tego, że to powoduje choroby i się szybciej umiera


@Kotlet_2137_schabowy: ludzie umierają z głodu, z powodu chorób na których leczenie nie mają ale bol dupy jest zawsze o grubych którzy wiedzą że będą krótko żyć (po uj dożyć starości gdzie i tak muszą się Tobą zajmować?). Taka fałszywa troska o czyjes zdrowie a tak na serio to wszystko po to zeby się nabijać z kogoś. W szkole dresy cisnely z