Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mireczki opowieści, to nie #pasta ani #zarzutka. samo życie xD
W szkole średniej miałem grupke znajomków z którymi imprezowałem, więzi nam się rozmyły kiedy część z nas, w tym i ja, wyjechali na studia. W związku z tym że byłem zajęty studiami kontakt utrzymywałem tylko z najbliższymi mi ludźmi. Pochodzimy z małego miasta więc dzięki temu wiedziałem co u reszty xD Każdy sobie jakoś tam kminił życie; praca, rodzina, zainteresowania ale jednak motyw przewodni #alkohol w ich towarzystwie pozostał. W tej grupce był też Tomek (imie zmienione xD) który miał opinie kobieciarza, ktoś mógłby powiedzieć że jest chamem, prostakiem i zażartym homofobem ale jednak #rozwepaski do niego zawsze lgneły (xd). Jest on troche ode mnie starszy więc kiedy ja byłem na studiach on był w połowie drogi do trzydziestki. Poznał sobie Monike (imie również zmienione xD) obiecał jej ameryke, highlife itd. i razem utworzyli #zwiazki. Przez to że Tomek najmłodszy już nie był, miał gdzieś zabezpieczanie się i w dwa lata temu Monika zaszła w #ciaza. I teraz słuchajcie tego xD Na początku dochodziły mnie słuchy że Tomcio chodzi po znajomych i szuka kogoś kto by mu załatwił coś ala recepte na tabletke dzień no bo w sumie to by sobie jeszcze chętnie pouprawiał #seks bez zobowiązań ale nikt mu nie chciał tego dać więc zrezygnował i po prostu pił. Kiedy brzuch zaczął być widoczny Tomaszek zaczął sprawiać wrażenie idealnego ojca który by swojemu dziecku gwiazdke z nieba zdjął, co prawda pozostał jednak sobą w pamięć zapadł mi jego tekst "wolałbym żeby mój syn popełnił #samobojstwo niż okazał się #rozowepaski". Poza tym miłość ojcowska do bólu xD. #bombelek się urodził i jako stary znajomy pytam co sie dzieje. Opowieść nabiera nowych kolorów xD W grupce mamy koleżanke, nazwjmy są Iza która od #niebieskiepaski nigdy nie stroniła, była kobietą wyzwoloną jeśli wiecie o co mi chodzi. Pytając co tam u Bombelka dowiedziałem się że Iza została kochanką Tomcia i żeby usprawiedliwić swoją obecność w ich domu stała się najlepszą przyjaciółką Moniki. To wszystko oczywiście było podlane alkoholem xD. Trójka młodych dorosłych w jednym pokoju piję wódke w drugim śpi bombelek. Matka idzie spać a koleżanka zabiera się za pucownie berła ojcu takie sytuacje ponoć zdarzały się nie rzadko pod ich dachem. I teraz dochodzimy do wydarzenia z wczoraj xD Moim najlepszy kumpel i jednocześnie łącznik z resztą powiedział kiedyś Izie że boi się żeby ta dwójka nie stała się całkowitą patologią bo są na dobrej drodze. Iza nie omieszkała przekazać tego Moniczce czego kumpel nie wiedział i kiedy pokazał się u nich na ognisku wczoraj to Moniczka pijana rzuciła mu się do gardła wykrzykując groźby, nie wiedziąc o co chodzi kumpel ten zrobił taktyczny odwrót i skierował się w strone wyjścia, wtedy poleciało w jego strone krzesło xD. Zdziwiony kumpel wrócił się chcąc wyjaśnić nurtującą go zagwostkę o ch** tak właściwie chodzi xD. Okazało się że oni nie życzą sobie nazywać się patologią bo są przykładnymi obywatelami xD.
  • 2
  • Odpowiedz