Wpis z mikrobloga

@Muszczyna: Szczerze mówiąc to był pierwszy tak długi dystans w moim życiu, nawet w przygotowaniach nie spróbowałem przebiec 30km, bo praca, bo obowiązki itp i miałem problem żeby móc spróbować i tak mój najdłuższy trening to było 20km Więc pierwsze 25 km maratonu szło lajtowo i łapałem się jeszcze w pierwszej setce. Gorzej było potem, ale dobiegłem, chociaż na o wiele wolniejszym tempie. Najgorsze dla mnie było ssanie w trakcie biegu
@Chimichanga888: A dziękuję ʕʔ mam też parę medali z innej dyscypliny sportu. Za pierwsze, drugie i trzecie miejsca jak jeszcze byłem w liceum, jednak z przebiegnięcia maratonu jestem najbardziej dumny
@Muszczyna: dokładnie tak 120 przy 190. Oprócz formy mam też zryty beret ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ja bym przebiegł ten maraton choćby nie wiem co i najwyżej by mnie mogli karetką
@Garztam no spoko i przy tym wzroscie mozesz nie byc grubasem tylko na grubej kosci postawnym facetem. Bo np nie wyobrazam sobie aby ktos 120/175 przebiegl maraton ponizej 4.5h. No nie dalby rady bo by mu brzuch oderwalo a cycki wytarły dziure pod pempkiem xd

Tak czy inaczej swietny czas i dobra forma bo maraton to nie przelewki. Twoje buty miały ciezko xd byc deptane taka masą
@Muszczyna: Są już porwane, ale nadal świetnie się spisują ( ͡° ͜ʖ ͡°) to był dobry zakup z tymi butami.

Tak czy inaczej swietny czas i dobra forma bo maraton to nie przelewki. Twoje buty miały ciezko xd byc deptane taka masą


Dziękuję ʕʔ
@Muszczyna 120kg przy 190cm to nadal BMI 33 co jest wartością bardzo wysoką,

@Garztam podaj dokładny stosunek wzrost / waga podczas startu w maratonie. Ja przy BMI 26 łamałem 40 minut na 10km ale przy BMI ~33 nie byłbym w stanie biegać
via Android
  • 0
@szczypek45 ważyłem wtedy 120kg i miałem 190cm wzrostu.

Może to istotne: przez dwa dni nie mogłem chodzić potem ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiałem ciągle się o coś opierać jak chciałem zrobić kilka kroków