Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1280
Mirki obczajcie to. Wczoraj moja żona znalazła w skrzynce avizo z dzisiejszą datą.
To się dopiero nazywa poczta przyszłości. Wczoraj powiadomią Cię, że dzisiaj Cię w domu nie zastaną. Chyba mogę bez obaw zabić dzisiaj listonosza, moje alibi jest doskonałe! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #zalesie #pocztapolska #polska
patefonlubpoteflon - Mirki obczajcie to. Wczoraj moja żona znalazła w skrzynce avizo ...

źródło: comment_hmIFjaITXcrc5N33VIMDyuKzdP3T4PKt.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@patefonlubpoteflon znaczy to jest w miarę powszechne że oni nie noszą tych przesyłek no bo to trochę jednak waży i też się z tym często spotkałam, że zostawiają od razu awizo, aaaale... czemu na przyszły dzień do #!$%@?, przecież to oznacza że nie można jej odebrać w niektórych miejscsch przez następne 2 dni bo nie można odebrać tego samego dnia co jest awizo bo przecież listonosz "musi wrócić i się rozliczyć" co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@patefonlubpoteflon: Ja ostatnio miałem informacje na trackingu że paczka jest na poczcie i ze listonosz zostawił awizo (5 lipca) - awizo oczywiscie nie było w skrzynce. Pojawiło się w skrzynce dopiero 9 lipca :D

@taconaostro: mnie typiara na poczcie powiedziała, że jak już wyślą awizo SMSem to do skrzynki nie muszą wrzucać, czyli lajcik listonosz nawet nie musi się fatygować, żeby wrzucić awizo.
  • Odpowiedz
Każda Poczta Polska tak działa.


@nairamk: zdarzają im się lepsze momenty, do mnie listonosz zadzwonił że ma duży list (z Chin, więc był numer telefonu podany) i czy będę w domu
  • Odpowiedz
@megawatt: To dziwny listonosz, paczuszki z chin to się wciska na siłę do skrzynki, albo na płocie gumką wiesza. Nie potrzebują podpisu. Chyba, że przyszło kurier 48(przez jakąś gównofirme są przejmowane i wysyłane w ten sposób), to już niestety trzeba się na tablecie podpisać.
  • Odpowiedz
@patefonlubpoteflon był przypadek że listonosz dostał #!$%@? za awizo od typa który czekał na ważny list z sądu, na policji tłumaczył się że przecież go nie było w domu, bo na awizo wyraźnie było zaznaczone że nie zastano adresata xD
  • Odpowiedz