Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1280
Mirki obczajcie to. Wczoraj moja żona znalazła w skrzynce avizo z dzisiejszą datą.
To się dopiero nazywa poczta przyszłości. Wczoraj powiadomią Cię, że dzisiaj Cię w domu nie zastaną. Chyba mogę bez obaw zabić dzisiaj listonosza, moje alibi jest doskonałe! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #zalesie #pocztapolska #polska
patefonlubpoteflon - Mirki obczajcie to. Wczoraj moja żona znalazła w skrzynce avizo ...

źródło: comment_hmIFjaITXcrc5N33VIMDyuKzdP3T4PKt.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 153
@patefonlubpoteflon: luz ja kiedyś złożyłem reklamację, że nie wrzucił awizo i paczka wróciła i musiałem płacić za wysyłkę jeszcze raz. To Poczta Polska zamiast kulturalnie zwrócić mi za wysyłkę to cofnęła listonosza w czasie i wrzucił mi dwa zaległe awiza. Oni od dawna dysponują wehikułem czasu.
  • Odpowiedz
@patefonlubpoteflon:

Każda Poczta Polska tak działa.
U mnie tak samo.
sk@#$n roznosi tylko awiza, że nikogo nie było w domu.
Jak go kiedyś dopadłem przy skrzynkach, mówię że ma mi dać list to z rozbrajającą szczerością powiadomił że nie zabiera żadnych listów/przesyłek bo za ciężko a ludzi i tak nie ma w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@patefonlubpoteflon:
Ostatnio wychodziłem z domu i listonosz wrzucał listy. Otworzyłem moja skrzynkę, a tam awizo...
Zapytałem, czy nie może mi tego dać od razu, a on na to, że poleconych nie nosi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz