Wpis z mikrobloga

Urodziłem się w 1996 i wcale nie potrafię się odnaleźć w tym świecie, nie pasuje tutaj. Zbyt wiele rzeczy mnie #!$%@?, zbyt wielu rzeczy nie rozumiem, nie rozumiem fenomenu instagramów, czelendzy z #!$%@? się do basenu czy inny szajs, jest mi smutno bo czuje się jak kwadratowy klocek na siłę wpychany w okrągłą dziurę :(
#gownowpis #zalesie #depresja #oswiadczenie #smutno #przegryw #przemyslenia #nocnazmiana
  • 67
@medix: Ja w 2001 i czuję wielki wstręt do dzisiejszej rzeczywistości.Przełom lat 70 i 80 to dla mnie idealny świat którego i tak nigdy nie zobaczę.Nie potrafię zrozumieć tego co się dzieje i nie mogę nic z tym zrobić.To co mówią w mediach to kłamstwa.Tego nie wolno,tego nie wolno.To jest fajne i poprawne,a tego nie można mówić.Tak nienawidzę dzisiejszego mainstreamu,że nie potrafię tego opisać( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@medix:
Paragraf 22
Joseph Heller
Byli czwórką sympatycznych dzieciaków, które znakomicie się bawiły doprowadzając Yossariana do szaleństwa. Nie mogli zrozumieć, że jest staroświeckim, dwudziestoośmioletnim dziwakiem, że należy do innego pokolenia, innej epoki, innego świata, że rozrywki go nudzą i szkoda mu na nie wysiłku, i że oni go też nudzą. Nie potrafił ich uciszyć, byli gorsi niż kobiety. Byli za głupi, żeby zastanawiać się nad sobą i wpadać w przygnębienie.

Źródło:
@medix: ja mam odwrotnie, czuję, że urodziłem się za wcześnie. Do gimnazjum nie miałem angielskiego, dzieciaki teraz mają w 1-3 wstęp do kodowania, mnóstwo fajnych szkół do wyboru, nie gownotechnikum i dwa licea o trzech profilach. Czuję, że miałbym jakieś perspektywy, gdybym urodził się później, że byłoby ciekawiej wychowywać się w otoczeniu technologii.

Ci youtuberzy, gownofilmiki, w zasadzie wszystko co popularne możesz swobodnie pominąć i żyć oglądając filmy z lat 70.,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@medix: Lol. A kto Ci każe to rozumieć? Żyjesz w jednych z najlepszych czasów, w których człowiek może robić praktycznie co chce i marnujeszje oglądając jakieś gówno. Sam pewnie nie wiesz co chcesz robić w życiu i dlatego ta frustracja. I jeszcze tęskni do czasów, gdzie człowiek był trybikiem w machinie i nie powinien mieć własnego zdania. Co miałeś w latach 70 i 80 czego nie ma teraz?