Wpis z mikrobloga

Urodziłem się w 1996 i wcale nie potrafię się odnaleźć w tym świecie, nie pasuje tutaj. Zbyt wiele rzeczy mnie #!$%@?, zbyt wielu rzeczy nie rozumiem, nie rozumiem fenomenu instagramów, czelendzy z #!$%@? się do basenu czy inny szajs, jest mi smutno bo czuje się jak kwadratowy klocek na siłę wpychany w okrągłą dziurę :(
#gownowpis #zalesie #depresja #oswiadczenie #smutno #przegryw #przemyslenia #nocnazmiana
  • 67
@medix: OJEJU PATRZCIE MAM 23 LATA JESTEM TAKI INNY NIŻ WSZYSCY. Gówno prawda, bo slyszysz w internecie tylko o tych atencyjnych których smieszą czelendze i to co wymieniłeś. Wiekszosc ludzi ma to po prostu w dupie i zajmuję się sobą. No #!$%@? dziwne, ze nie pasujesz do otoczenia na które sam zwracasz uwagę, znajdz inne jezu problemy #!$%@? 21 wieku
A co do Golden Age Thinking czyli, że kiedyś było lepiej...

Po pierwsze dawniej poza Zachodem była tylko nędza i głód. I to nie, że nie ma kasy na nowy samochód, wakacje i kino jak w obecnej Polsce tylko dosłownie w takim 1975 poza światem Zachodnim ludzie albo umierali z głodu (Afryka, Azja) albo biedowali mięso jedząc od święta (demoludy) albo żyli w bardzo niespokojnych czasach (Ameryka Łacińska).

Po drugie to owszem
ja #!$%@?, nie wiedziałem że takie coś pisane po pijaku może wzbudzić tyle emocji komentujących, wow. błaaaawo błaaaawo, tak kiedyś była tylko śmierc z głodu i kora drzewna na śniadanie elo XD
@medix #!$%@? tam wiesz, to że nie lubisz gównianych czelendzy nie sprawia że jesteś specjalnym płatkiem śniegu. Jak czegoś nie lubisz to nie oglądaj, to jest #!$%@? takie proste.