Wpis z mikrobloga

Słyszeliście kiedyś o internecie kablowym który przestaje działać gdy tylko zacznie padać deszcz? Takie rzeczy tylko w orange. Skrzynka od internetu w wyniku wypadku została przejechana i od ponad roku leży sobie w trawie, każda większa ulewa napełnia ją wodą. Dzwoniłem kilka razy, zgłaszałem w salonie, za każdym razem niby kogoś tam wysłali raz nawet ktoś do mnie odzwonił z pytaniem gdzie to jest dokładnie, najpierw dowiedziałem się że te skrzynki nie są zaznaczone na mapie, później koleś stwierdził że to za daleko i mu się nie chcę.

Jeżeli jest tu ktoś kto wie jak to skutecznie zgłosić to na priw podam kordynaty.

#afera #awaria #orange #orangeekspert #internet
K-S- - Słyszeliście kiedyś o internecie kablowym który przestaje działać gdy tylko za...

źródło: comment_xpE3zN5kJPlVHr6bvTZnI3ExLYJoBMw2.jpg

Pobierz
  • 11
@VCO1: i tu jest problem, bo te cholery nie mają konkurencji, mobilny nie uciągnie dwóch komputerów, trzech smartfonów i netflixa na raz.

@Radziey: Wole nie ryzykować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K-S-: jeśli to okolice Warszawy lub Krakowa to znam szefostwo firmy odpowiedzialnej za naprawy. Więc podaj miejscowość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K-S-: ok rozumiem. Niestety tam nie mam znajomych:(
Ogólnie jest kryzys z pracownikami w tej branży i w sezonie urlopowym to jest najniższy priorytet, ale pisz eskalacje bo kiedyś muszą to zrobić.