Wpis z mikrobloga

@K8zZ61m: ogólnie poprosiłem anestezjologa żeby mnie uśpił bo nie chciało mi się czekać aż skończą, to dał mi coś i zasnąłem, ale obudzili mnie jak mnie zszywali to sobie spojrzałem ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie musisz się niczym martwić, szczególnie, że do pępkowej będziesz miał ogólne, a jak nie to wystarczy poprosić o uśpienie
@K8zZ61m: przede wszystkim to pielęgniarka ci nie pozwoli patrzeć, bo będziesz musiał leżeć na wprost. Po drugie, przed operacją dają tabletkę uspokajającą (głupiego jasia) więc i tak będziesz ledwo kontaktował. No i najważniejsze, że przy pępkowej ma się znieczulenie ogólne co znaczy, że cie usypiają całkowicie i obudzisz się już po wszystkim. Bez patrzenia, bez czegokolwiek. A nawet jeśli miałbyś z jakiegoś powodu znieczulenie miejscowe - to tak jak wyżej -
@Avmatrac: w sumie to wywalone na ta operacje, dalbym jakos rade a jak nie to bym sie zalatwil w kiblu, najgorsze te pobieranie krwi, az na sama mysl ze ta igla bedzie sie ruszala w moim ciele i na zapach tego czegos mi sie slabo robi
@K8zZ61m: z tym ci raczej nie pomogę, może weź kogoś ze sobą, żeby był przy pobraniu, uprzedź pielęgniarkę, czasem tak zagada, że się nie zorientujesz a będzie po wszystkim. Może w internecie znajdziesz wskazówki jak zmniejszyć lęk przed pobraniem
@K8zZ61m nie ma obserwacji. Chirurg cię bada kilka minut i jak stwierdza przepuklinę to daje skierowanie do szpitala. W szpitalu znowu widzisz się z chirurgiem, też cię bada, mówi jak wygląda operacja, jakie badania musisz zrobić (krew, konsultacja z anestezjologiem) i opisuje jak będzie wyglądała operacja. Wszystkie potrzebne informacje dostaniesz od niego, po czym wyznaczy ci termin operacji i kiedy musisz się zgłosić do szpitala. Ja na operacje czekałem 2 miesiące. Do