Wpis z mikrobloga

@tawriabank: Chyba zły link, bo mi nie działa. Tak czy siak chyba zmienili wygląd wersji mobilnej bo i ja zauważyłem sporą różnicę, też mi się to nie podoba.

z którego powodu pclab oraz benchmark porzuciłem całkowicie

Ja to samo mam z pclab, mam wrażenie że mi się przeglądarka zepsuła kiedy tam wchodzę.
  • Odpowiedz
@tawriabank: @Goglez: Zmiana wersji mobilnej, bynajmniej nie żart czy błąd strony.

Dostawaliśmy dużo negatywnych opinii na temat poprzedniego stylu. Cały czas jest poprawiany i szlifowany, więc warto zgłaszać uwagi. Jeśli komuś kafelki nie odpowiadają to na dole strony jest dostępna opcja zmiany wyglądu na styl desktopowy.
  • Odpowiedz
Dostawaliśmy dużo negatywnych opinii na temat poprzedniego stylu


@PurePC_pl: Serio? Według mnie był bardzo dobry, prosty i nie lagował. No trudno, przyzwyczaję się do nowego, wolałem stary, ale nie jest tragiczny.
  • Odpowiedz
@Goglez: Serio, serio. Przy naszej liczbie miesięcznych odwiedzin jest całe zatrzęsienie różnych użytkowników z różnymi preferencjami. Nawet jeśli w komentarzach przewija się ciągle ta sama gromadka, to grono odbiorców jest znacznie większe. No i co tu dużo ukrywać - do zmian zawsze trudno przywyknąć. ALE jak coś nie działa jak powinno, albo masz Mirku pomysł na lepsze rozwiązanie określonej kwestii to zawsze warto walić do nas ma mirko/prywatnie.
  • Odpowiedz
ALE jak coś nie działa jak powinno, albo masz Mirku pomysł na lepsze rozwiązanie określonej kwestii to zawsze warto walić do nas ma mirko/prywatnie.


@PurePC_pl: Działa dobrze, kwestia gustu i przyzwyczajenia ¯\_(ツ)_/¯ ale w tym akurat nigdy się wszystkim nie dogodzi.
  • Odpowiedz
  • 2
@PurePC_pl wiem że istnieje taka możliwość na waszej stronie,(przeglądam ppc regularnie od około 8/9/10 lat, nawet już nie pamiętam dokładnie) już wykonałem tę czynność, jest to o wiele mniej wygodne niż stara wersja mobilna, ale moim zdaniem i tak wygląda to lepiej niż nowa wersja mobilna. Rozumiem że portal musi iść do przodu, z tego do pamiętam ostatnio styl graficzny uległ modernizacji z 5 lat temu (chyba), i wiem też że
  • Odpowiedz