Wpis z mikrobloga

Drogie Murki,
Mam baaaardzo ambitny plan ( ) ogarnąć podstawy podstaw webdevu i postawić stronę internetową na WordPressie na potrzebę swojej działalności gospodarczej (rękodzieło). Ma być to rzecz najprostsza z możliwych, żaden sklep online (to zapewne gruba zabawa), tylko zwykłe www z podstronami, fotkami i ew. formularzem kontaktowym.

Robiłem lata temu coś podobnego na jakimś darmowym hostingu z darmową gównodomeną , ale chciałbym się dowiedzieć, czy macie coś godnego polecenia jeśli chodzi o hosting czy oferty domen, które będą do ogarnięcia dla laika jak ja oraz wystarczająco budżetowe do mojego "projektu".

#www #webdev
  • 7
@Medico_della_Peste firm, których szukasz jest bardzo dużo. Ja w tej chwili zastanawiam się nad przenosinami do mydevil.net To nie jest polecenie z mojej strony.
Generalnie większość hostingów udostępni Ci zainstalowanego worpdpressa lub możliwość skorzystania z gotowego instalatora. Nie będziesz musiał rzeźbić webserwera i bazy danych.
W internetach jest mnóstwo darmowych szablonów, które po niewielkiej przeróbce spełnią Twoje oczekiwania.
@Medico_della_Peste nie korzystam z darmowych, więc nie odpowiem. Te płatne po prostu działają i jest support. Przy prostej stronie za domenę i hosting zapłacisz około 120zl za rok. Oczywiście nie mówię o home.pl czy nazwa.pl bo to rak jakich mało.