Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
3 lata po ciąży... Ona nadal gruba. A ma jedyne 22lata. Kiedy na dworze mnóstwo szczupłych dziewczyn. Jesteśmy małżeństwem od 3 lat ale prawie że sobą nie rozmawiamy... Niby ja kocham ale mnie "nudzi". Jest na to lekarstwo inne jak rozwód? Może to brzmi sexistowsko ale mam 24 lata... Najlepszy okres produkcji testosteronu, nie jestem w stanie nie zwracać uwagi na inne. To jest silniejsze ode mnie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3 lata po ciąży... Ona nadal gruba. A ma jedyne 22lata.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie chcę Cię jeszcze kopać jak leżysz, ale ona już weszła w fazę ulanego mamula. Nic nie zrobisz, rozwód, dupa na boku, albo mamul. Nie masz się też sam co wstydzić za swoje odczucia, nikomu poza kilkoma zboczeńcami nie podobają się otyłe kobiety.
Ultimatum typu jak nie schudniesz to... nigdy nie działa
Jakieś podchody typu "kochanie zapisałem się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: hahaha ja pitole jaki wylew zbulwersowanych różowych. No niestety, choćbyście się zesrały to dla kobiety wygląd to jeden z jej atutów. Jak o siebie nie dba, spasła się i brnie w to dalej to nie jest atrakcyjna dla nikogo poza paroma zboczeńcami.
Jej podejście jest poważne i dorosłe? Zniszczyć ciało, zdrowie i związek #!$%@? czekoladek? Jak ona się będzie zajmować dzieckiem, jak się nawet nie da rady schylić do
D.....t - @AnonimoweMirkoWyznania: hahaha ja pitole jaki wylew zbulwersowanych różowy...

źródło: comment_1bmGSZqJTrCVnhA7nMaiRFOk0TZic4VL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wygoń ją na siłownie i wspieraj, najłatwiej jest jak coś nie działa od razu wyrzucić i kupić nowe. Motywuj do działania... ją to będzie kosztowało wysiłek i Ciebie też. Jesteś młody mialeś prawo jeszcze o tym nie wiedzieć, teraz liczy się to co dalej z tym zrobisz.
  • Odpowiedz