Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
3 lata po ciąży... Ona nadal gruba. A ma jedyne 22lata. Kiedy na dworze mnóstwo szczupłych dziewczyn. Jesteśmy małżeństwem od 3 lat ale prawie że sobą nie rozmawiamy... Niby ja kocham ale mnie "nudzi". Jest na to lekarstwo inne jak rozwód? Może to brzmi sexistowsko ale mam 24 lata... Najlepszy okres produkcji testosteronu, nie jestem w stanie nie zwracać uwagi na inne. To jest silniejsze ode mnie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Basiura89: No, jeden właśnie z kaszalotem jest i widać jak ją uważa za najpiękniejszą.
Ktoś bierze minimalną na magazynie, by się utrzymać, nie oznacza wcale, że jest to jego wymarzona praca za najpiękniejsze zarobki na świecie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No i oczywiście wykop krzyczy, że skoro masz dziecko, to musisz zostać z kobietą, którą nie kochasz, bo DZIECKO!111!
A to gówno prawda, ponieważ lepiej jak się rozstaniecie, bo młody szybko się skapnie, że między wami nie gra, przez co to się na nim odbije.
  • Odpowiedz
@maciek-rudol Znam dziewczyny, które według waszej wykopowej skali ruchensztajna ocenilibyscie na mizerne 2, a mimo wszystko są kochane przez normalnych, fajnych chłopaków, jedna nawet niedługo wychodzi za mąż. Można im tylko pozazdrościć takiej miłości. Niektórzy najwidoczniej potrafią dostrzegać więcej w kobiecie, a zgrabna dupa, szczupła talia i cycki nie przysłania im świata. ;) skoro myśli o innych to niech ją zostawi, dla mnie takie zachowanie jest obrzydliwe
  • Odpowiedz
Znam dziewczyny, które według waszej wykopowej skali ruchensztajna ocenilibyscie na mizerne 2, a mimo wszystko są kochane przez normalnych, fajnych chłopaków, jedna nawet niedługo wychodzi za mąż. Można im tylko pozazdrościć takiej miłości. Niektórzy najwidoczniej potrafią dostrzegać więcej w kobiecie, a zgrabna dupa, szczupła talia i cycki nie przysłania im świata. ;) skoro myśli o innych to niech ją zostawi, dla mnie takie zachowanie jest obrzydliwe


@lubie_kaszke: A wiesz co
  • Odpowiedz
@lubie_kaszke: tfu tez na nia, typ ma 23 lata i jego kobieta oewnie stala sienkaszalotem to nie dziwne ze ona go odpycha.
Zapuszczony wieloryb nienpidnueca faceta, a ze ten mlody to normalne ze bedzie szukal innej

Oczywiscie jest debilem ze w takim wieku w ogole wzial slub, przeciez to chyba najwieksza glupota jaka moze byc
  • Odpowiedz