Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
3 lata po ciąży... Ona nadal gruba. A ma jedyne 22lata. Kiedy na dworze mnóstwo szczupłych dziewczyn. Jesteśmy małżeństwem od 3 lat ale prawie że sobą nie rozmawiamy... Niby ja kocham ale mnie "nudzi". Jest na to lekarstwo inne jak rozwód? Może to brzmi sexistowsko ale mam 24 lata... Najlepszy okres produkcji testosteronu, nie jestem w stanie nie zwracać uwagi na inne. To jest silniejsze ode mnie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 75
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Zostaw ją i nie marnuj jej życia typie, niech spotka kogoś dla kogo będzie najpiękniejsza i kto nie będzie slinil się za innymi. Faceci #!$%@? jak zwierzęta, obrzydliwe. A o dziecku pomyslales? Albo o tym żeby z nią pogadać? Czy tylko myślisz o tym jak tu ją zdradzic? Tfu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Może warto porozmawiać z nią na ten temat i powiedzieć co Ci się nie podoba? Zaproponuj by wprowadziła w swoje życie jakieś zmiany. Na początku się wkurzy, ale jak ochłonie to na pewno zrozumie...
Nic nie poprawi jakości związku jak ciągłe rozmowy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania moja zona lezala na poloznictwie z jakas typiara, ulane #!$%@? z 150kg w ciazy, zachowanie typowej grazyny z wygladu jakby 35+ po 2 dniach okazalo sie ze te ulane #!$%@? to 23 letnia dawna znajoma ktora kiedys w szkole byla tak ladną laska ze chlopaki za nią latali jak szaleni, ideał.. az wierzyc mi sie nie chcialo ze tak sie zapuscila.. tlumaczyla sie ze to przez ciaze i wroci do
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania niby 3 lata po ślubie, ale nadal młody i może o tym nie wiesz, ale w związku rozmowa to podstawa, jak nie będziecie rozmawiać to prędzej czy później to się posypie. Porozmawiaj z nią, ale bez wyrzutów, np. że ty się zajmiesz dzieckiem a ona niech skoczy na jakąś zumbe czy basen.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no dobra ale jak wyglada wasze zycie? Oboje pracujecie? Dzieciak w przedszkolu? Teraz nagle nie macie o czym gadac czy jak? Z twojego wpisu ciezko cokolwiek wywniiskowac i doradzic. Moze twoja zona ma depresje albo je kompulsywnie. Moze warto zabrac ja do dietetyka i na fitnesy i zacczac ja wspierac w chudnieciu jesli z tym masz problem.
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania piszesz jeszcze, że cię nudzi, a kiedy ostatni raz robiliście coś sami? Jakieś wyjście na randkę, w miarę możliwości wyjazd na weekend bez dziecka? Codzienność niestety może nudzić, jak w koło tylko praca, dom, dziecko.
  • Odpowiedz