Wpis z mikrobloga

Aktualnie prawica i rząd ją reprezentujący zajmują się #lgbt, w tym na to jakoby homoseksualiści psuli dzieci, seksualizowali je i chcieli je gwałcić. Temu tematowi poświęca się bardzo dużo uwagi i argument troski o dzieci jest jednym z głównych gdy mówi się o absolutnym sprzeciwie wobec jakichkolwiek zmian w prawie w kwestii małżeństw osób homoseksualnych czy adoptowania przez nich dzieci.

Można więc odnieść wrażenie, że prawicy bardzo zależy na dobru dzieci. W związku z tym pytam - dlaczego prawica nie zgłasza tak głośnego sprzeciwu wobec konkursów piękności małych dzieci? Są one bardzo popularne w USA, transmitowane w telewizji, więc myślę że ma to dużo większy zasięg niż pojedyncze dzieci przebiegające się za drag queen (a podobno to jest przykład strasznego zepsucia i dręczenia dzieci).

Czy wam rzeczywiście chodzi o dobro dzieci? Czy jak zwykle wycieracie sobie gęby wartościami, żeby osiągnąć swoje cele?

#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #lgbt
whiteglove - Aktualnie prawica i rząd ją reprezentujący zajmują się #lgbt, w tym na t...

źródło: comment_vDQOXDsAB6lzwRBC30i879LmmQ27K0tw.jpg

Pobierz
  • 81
@whiteglove: dobrze wiesz że forsują, już widzę jak przebiegnie ta dyskusja mogę teraz podać kilka przykładów, np zawody dla homo uczniów na których sprzedają wibratory, drag queen czyta dzieciom, lekcje walenia konia w podstawówkach, wmawianie dziewczynce że jest chłopcem itp., powiesz żebym dał źródła -> dam źródła -> powiesz że te źródła ci nie pasują bo są prawackie -> znajdę lewackie źródła o tym samym -> powiesz że to pojedyncze przypadki
  • 31
@seba-gala Myślę, że więcej zła wyrządzają konkursy piękności, na których trzylatki są uczone, że nie mogą przytyć, że mają się uśmiechać choćby wszystko je bolało, że tona szpachli, sztucznych włosów i opalenizny sprawia, że są piękne i że uroda to ich jedyna wartość, niż powiedzenie dzieciom, że istnieją homoseksualiści i że są normalni.

Pokaż mi te lekcje walenia konia, jestem bardzo ciekawa.
  • 11
@seba-gala jakbyś przeczytał dzbanie artykuł, który sam linkujesz, to byś wiedział:

Ze wszystkich stron prawicy płyną głosy oburzenia. Magdalena Ogórek, Paweł Kukiz czy małopolska kurator oświaty Barbara Nowak grzmią o seksualizacji dzieci i nauce masturbacji dzieci w przedszkolu. Wszystko bierze się z cytowanych w deklaracji zaleceń WHO co do tematów, które powinny zostać omówione w przedszkolach/szkołach. Jak czytamy w nich, dzieci przedszkolne mają rozmawiać na taki temat: "radość i przyjemność z dotykania
Prawica ma zrobione pranie mózgu przez organizacje jak Światowy Kongres Rodzin i ich satelity w Polsce


@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: powiedział człowiek z niepranym mózgiem przez lewicę

Logika w wypowiedziach, które tu widzę jest na drugiej stronie wszechświata. Co możemy tu dostrzec to obrona swoich wartości poprzez atak na wartości przeciwstawne.

Hipokryzja natomiast osiąga poziom maksymalny.

Pozdrawiam wszystkich onanizujących się do logiki @whiteglove, która to opowiada historię nie dziejącą się w Polsce w
usilne dążenie tak zwanych postępowych środowisk do przeorania świadomości dzieci w szeroko pojętym zakresie seksualności.


@wda79: Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę że jest dokładnie odwrotnie. Zresztą Ordo Iuris w swoim wzorze formularza dla rodziców przyznało jasno, że uczenie dzieci szacunku do wszystkich oraz zapobieganie ciążom u nastolatek jest czymś haniebnym w ich ocenie...
@whiteglove: fajny akapit wkleiłaś, można na różne sposoby to próbować usprawiedliwiać, ale mi chodzi o jedno krótka piłka czy według karty lgbt należy uczyć dzieci walenia konia możliwe odpowiedzi tak lub nie.