Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może jak kupić pixela 3a z niemiec za normalną cene ? czyli 399e- amazon.de leci sobie w kulki,( cena droższa nawet o 100 euro) . Medimarkt.de ma taki telefon na stanie właśnie za normalne pieniądze ? Da się może jakoś ogarnąc przesyłkę do Polski albo jest jakiś inny sposób ? Może jakaś firma zajmuj się wysyłka z ich sklepów?
Może ktoś z was ma inny pomysł ?
PLX HELP I NEED THAT PHONE :D
#pixel
#google
#cebuladeals
#smartfon
#elektronika
  • 10
  • Odpowiedz
@dr_2k: pośrednik bardzo popularny w czasach kiedy Amazon nie wysyłał do Polski kindla, ja korzystałem raz bez problemów. Gwarancja zależy od sprzedawcy więc raczej skłaniam się ku przesłaniu urządzenia do Niemiec niż polskiego serwisu.
  • Odpowiedz
Ja zamawiałem 3a z Saturna przez mailboxde, wszystko poszło bardzo sprawnie (dostałem gratis jeszcze Home Mini). Wcześniej próbowałem bezpośrednio z Google Store, ale każde zamówienie mi anulowali, w dodatku są problemy z gwarancją.
  • Odpowiedz
@dr_2k: Zamówiłem Pixela 3a z Amazon.de 6.06 właśnie za 379EUR i do tej go nie dostałem. Też powoli zastanawiam się nad sprowadzeniem z Media albo Saturna ale później problem z gwarancją.
  • Odpowiedz
@Boleslaw_Smiszny: Przegapiłem tydzień jak był za 399 byłem na wakacjach i znów są ceny z kosmosu :D ale sądzę żę jak skończą im się na magazynie ( czyli zaraz ) to znów spadna z ceny. Troche bez sensu dla mnie kupowanie odnawianego jak za 20euro ma się nówkę .
  • Odpowiedz