Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goomba-pl: czy skoro będą miały te same procki to czy nie będzie można obejść tych "różnic"? No chyba że usunęli całkowicie sprzętowe wyjście wideo to w takim razie nie było komentarza.
  • Odpowiedz
Zastanawiam się nad kupnem Switcha, nie ukrywam że głównie interesowało by mnie granie na handheld mode. Ale ekran do grania wielkości iphone 7/8 plus w BOTW czy Wieśka to chyba jednak nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) i brak bluetootha to też są jakieś żarty #nintendoswitch #nintendo
  • Odpowiedz
brak bluetootha


@pjestem: Bluetooth jest ale nie można podłączyć nic swojego. ¯\_(ツ)_/¯

Ale ekran do grania wielkości iphone 7/8 plus w BOTW czy Wieśka to chyba jednak nie


@pjestem: Gra się spoko choć ja zdecydowanie wolę TV.
  • Odpowiedz
@Pantalonek: Bo raczej nie było gier typu Splatoon 2, Fortnite, DOOM, Wolf, które takie celowanie wykorzystują intensywnie. W zasadzie do głowy przychodzi mi tylko Federation Force w którym to od razu zmieniłem domyślne sterowanie na alternatywne.
  • Odpowiedz
  • 0
brak bluetootha


@pjestem: Bluetooth jest ale nie można podłączyć nic swojego. ¯_(ツ)_/¯

Ale ekran do grania wielkości iphone 7/8 plus w BOTW czy Wieśka to chyba jednak nie

@pjestem: Gra się spoko choć ja zdecydowanie wolę TV.

@goomba-pl Jest jakieś emulator nesa albo androida na switcha? Jako urządzenie do emulacji innych platform taki switch lite nie byłby taki zły.
  • Odpowiedz
Jest jakieś emulator nesa albo androida na switcha? Jako urządzenie do emulacji innych platform taki switch lite nie byłby taki zły.


@Variv: Jest oficjalny emulator NESa dodawany do subskrypcji Nintendo Switch Online.
  • Odpowiedz