Wpis z mikrobloga

Po miesięcznym pobycie w #holandia znudziły mi się narkotyki. W Polsce gdzie są one zakazane najpierw trzeba je zdobyć, potem dyskretnie zaaplikować, to wiąże się z pewnego rodzaju rytuałem, wszystko owiane jest nutką tajemniczości i nie jest dostępne dla całego społeczeństwa. To może budzić w zażywającej osobie poczucia wyjątkowości. Ponadto jest to też jakiś tam wyraz buntu przeciwko starszemu pokoleniu, które w sporej części uważa wszystkie narkotyki(poza alkoholem) za najgorsze zło tego świata. Może to tylko moje takie #przemysleniazdupy a może po legalizacji znudzą nam się te całe narkotyki...
#wykopjointclub #narkotykizawszespoko #oswiadczeniezdupy
  • 8
  • Odpowiedz
@4kroki: Jasne, że nie tylko chodzi o adrenalinę bo tak to bym mógł sobie byle jaki sport ekstremalny uprawiać. Jednak cała ta otoczka w kraju gdzie te substancje są nielegalne nadaje specyficzny klimat, który zwiększa atrakcyjność całej zabawy. Coś jak palenie papierosów i picie alkoholu za małolata.
  • Odpowiedz
@shinigami26: od kiedy starsze pokolenie uwaza narkotyki za zle? Pokolenie hipisow ma juz 50+ a oni cpali na potege, to milenialsi ktorych tez reprezentuje sie tym brzydza, a pokolenie Z Tak liczne na Wykopie zazwyczaj unika kontaktu z innymi ludzmi i zajmuje sie samorozwojem nie interesujac sie zyciem innych
  • Odpowiedz
@BungalowBill: koledze wyżej Woodstocki się pomieszały ;)
Mmm obwarzan rogalking pamiętacie tego kwasa przed koncertem Pink Floyd w '74 w Żarnowcu, zanim ZOMO wpadło z pałami?
  • Odpowiedz
Hmm czy Ty mowisz tutaj o ziole? Spróbuj zapalić w centrum malych wiosek, bądź miasteczek gdzie żyją ludzie nie majacy nic wspólnego z duzymi miastami...mandacik gwarantowany. Co do narkotyków ( trawka to narkotyk lekki w holandi) za wszystko inne w kieszeni, w sumie jak i za ziolo( w wyzej wymienionych moejscach) masz problemy.
I w sumie jak mozna w ten sposób myslec...Typie
  • Odpowiedz