Wpis z mikrobloga

#agh #progi #studbaza #studia
Okej Mircy i Mirabelki, robimy powtórkę z zeszłego roku. Wtedy też zbierałem info, jak wyglądają progi na #agh i wiem, że paru osobom to pomogło, więc czemu nie zrobić podobnej akcji w tym roku?

Gdyby ktoś z Was wiedział, jaki jest próg na którymś kierunku to proszę o podrzucenie go, będę systematycznie uzupełniał tabelkę:
Progi punktowe AGH 2019/20
  • 32
  • Odpowiedz
@MPXD: Pewne to znaczy albo dostałem info od komisji (bo wysłałem do nich kilka maili/gdzieniegdzie mam znajomych) albo wyniki były opublikowane na stronie AGH/FP wydziałów albo ludzie, którzy w tym roku składali papiery pisali mi na priv.

Jednakże pogadałem trochę z wykładowcami z różnych wydziałów i w przyszłym roku akademickim (od października) pójdzie pewnie pismo do rektora, żeby jednak te wyniki były publiczne. Widzisz, miałem kilka godzin wolnego i przeszedłem się
  • Odpowiedz
@MPXD: Niekiedy nawet wykładowcy mi się żalą, że sami też nie wiedzą, dlaczego nie są one upubliczniane. ;) Tzn. jest teoria, że gdyby ludzi znali progi, to by tyle $$ nie wpadło za opłaty, no ale to tylko teoria i mam nadzieję, że nie jest to prawdziwy powód.
  • Odpowiedz
@Fydiasz: już studiuję matematykę na UJ, ale rozważam przeniesienie na AGH. Niestety nie spodziewałam się, że będzie taka łatwa matematyka bo bym poprawiała, ale i tak jakoś na dystans podchodzę do informatyk. Myślałam o cyberbezpieczeństwie, ale nie spodziewałam się tak dużego zainteresowania szczerze mówiąc XD. Dopiero na tę turę złożyłam, na fizykę techniczną
  • Odpowiedz
@MPXD: Cyberbezpieczeństwo to nowy kierunek, który ładnie brzmi + to IET, więc progi jednak muszą być wyższe. ;) Myślę, że w kolejnej turze próg na fizykę techniczną może wzrosnąć o kilkanaście punktów - pamiętaj, że zostało pełno ludzi, którzy nie dostali się właśnie na Cyberbezpieczeństwo czy informatykę na IET'cie i teraz ta fala musi się gdzieś "rozłożyć".
  • Odpowiedz