Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj odkrylem bardzo smutną rzecz odnośnie nałogów ( a-----l i n-------i w sumie tez). Moj ojciec mial powazny problem z alkoholem. Trafił kiedys nawet do psychiatryka z tego powodu. Wszyscy zawsze wymagali, zeby przestał pić, o---------i go na wszystkie sposoby (bo sie stoczyl, przestal dbać o siebie, wyglądał jak zul). Od kilku miesiecy dzielnie walczy i odmawia alkoholu.Wrócił do normalnego życia bez flaszki dziennie. Ale co? Mimo to ani razu nie usłyszał "dobra robota tato", "doceniam, że zaczynasz dbać o rodzinę synu" albo "kocham Cię (mężu). Aż do dzisiaj. Bo zdalem sobie z tego sprawę i pogratulowalem mu oraz trzymam za niego kciuki. Nawet nie wiecie jak niezręcznie sie poczułem jak przytulił mnie i zaczął płakać jak dziecko. że w końcu ktoś docenił jego starania. Teraz mi mega głupio, że nie zauważyłem tego wcześniej. Potrzebowal wsparcia a nie ciągłych wymogów ale i tak sobie z tym poradził.. jeżeli ktoś z waszych bliskich ma problemy to wspierajcie. Bedzie to lepsze niż krzywe spojrzenia...
Teraz mi jeszcze zostało przeproszenie.
#alkoholizm #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mack: ten wpis daje dużo do myślenia. Gratuluje Twojemu Tacie siły. Good job :) Wspieram bardzo mocno ;) Trochę wiem co może czuć osoba walcząca z problemami bez wsparcia...też tak mam. Chciałbym by ktoś czasem wsparł i powiedział coś miłego ale nie ma sensu się o to przecież upominać bo miałbym świadomość, że to takie wymuszone. Fajnie, że Ty dostrzegłeś, że dobre słowo jest czasem ważniejsze od wszystkiego innego.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Brawo dla Twojego ojca i brawo dla Ciebie za gest. Wspieraj go, będzie mu lżej. Mam tylko prośbę, ot małe czepialstwo. Nie rozdzielajcie narkotyków i alkoholu. A-----l jest na czele listy szkodliwości, jego "siła niszcząca" jest porównywalna do h-----y, a nawet większa, ze względu na łatwą dostępność.
  • Odpowiedz