Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj odkrylem bardzo smutną rzecz odnośnie nałogów ( alkohol i narkotyki w sumie tez). Moj ojciec mial powazny problem z alkoholem. Trafił kiedys nawet do psychiatryka z tego powodu. Wszyscy zawsze wymagali, zeby przestał pić, #!$%@? go na wszystkie sposoby (bo sie stoczyl, przestal dbać o siebie, wyglądał jak zul). Od kilku miesiecy dzielnie walczy i odmawia alkoholu.Wrócił do normalnego życia bez flaszki dziennie. Ale co? Mimo to ani razu nie usłyszał "dobra robota tato", "doceniam, że zaczynasz dbać o rodzinę synu" albo "kocham Cię (mężu). Aż do dzisiaj. Bo zdalem sobie z tego sprawę i pogratulowalem mu oraz trzymam za niego kciuki. Nawet nie wiecie jak niezręcznie sie poczułem jak przytulił mnie i zaczął płakać jak dziecko. że w końcu ktoś docenił jego starania. Teraz mi mega głupio, że nie zauważyłem tego wcześniej. Potrzebowal wsparcia a nie ciągłych wymogów ale i tak sobie z tym poradził.. jeżeli ktoś z waszych bliskich ma problemy to wspierajcie. Bedzie to lepsze niż krzywe spojrzenia...
Teraz mi jeszcze zostało przeproszenie.
#alkoholizm #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 181
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: mój tata też już od dwóch lat nie pije po alkoholowym ciągu. Gdy rzucał, codziennie do niego dzwoniłam pytać jak się czuje i mu pogratulować. Teraz to już tylko w rocznice, dostaje nawet jakiś prezent! Po jakimś czasie mi powiedział że gdyby nie wsparcie moje i rodzeństwa, to by mu się nie udało.
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: gościu, możesz mnie pocałować w jaja, wiesz? Przeszedłem 10x tyle co ty, takie gimbusiarskie teksty spływają po mnie jak płacz palestyńskiego dziecka po żydowskim żołnierzu. W dupie byłeś, gónwo widziałeś.
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: ja prdl, jedno zdanie i problem ze zrozumieniem o cyzm mówię. To może wprost, czy cieszysz się z tego, że dołożyłeś alkoholikowi? (wytłumaczenie dla normalnych: czy cieszy się z tego, że seba kopie leżącego pijaka z problemami).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania wiesz z jednej strony fajnie że go pochwaliłes, ale z drugiej strony jak przez lata był przez nałóg nieobecny to może też były chwile że liczyłeś na pochwałę za coś, więc z tym przepraszaniem to myślę trochę za daleko. Fajnie że próbuje ale to zawsze tacy ludzie jak oni raczej bardziej powinni przepraszać, bo często niszczyli nie tylko swoje życie ale i najbliższych.
  • Odpowiedz