Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam Was do wykopywania prostego przepisu na Masło Orzechowe w cenie cena 4 zł za słoik zamiast 15 zł w sklepie

Pytania o to jak robię masło orzechowe pojawiały się w wiadomościach prywatnych i w komentarzach od czasu publikacji znaleziska o kanapce Elvis. Masło Orzechowe jest to jeden z najprostszych przepisów w historii tagu :) Aby go zrobić potrzebny jest blender, piekarnik i od 1 do 3 składników oraz pół godziny wolnego czasu.

Wiele osób kupuje masło orzechowe w sklepie, jest to wygodne ale często masło orzechowe jest bardzo drogie (takie z dobrym składem to często koszt 15-25 zł za słoiczek) lub posiada strasznie kijowy skład (ledwo 80% orzechów, dodane jakieś oleje palmowe, itp.). Dzięki temu prostemu przepisowi koszt słoika dobrego masła orzechowego zamiast 15 zł będzie wynosił 4 :)

Przepraszam za ponad miesiąc przerwy w publikacjach, ale jeździłem po Bałkanach i skrywałem tajniki tamtejszej kuchni :) Obiecuję poprawę i teraz przepisów możecie spodziewać się trochę częściej. Myślę, że powoli dojrzewam do tego aby przygotować też jakieś potrawy z kuchni dalekich krajów wschodu ;d Zastanawiam się też nad zrobieniem serii o burgerach (trochę na wzór pizzy, czyli trochę o technice przygotowywani i smażenia i trochę proponowanych kompozycji). Dajcie znać w komentarzach i ankiecie czy taka seria o burgerach by Was interesowała.

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie w komentarzach, każdemu postaram się w miarę posiadanej wiedzy pomóc :)

Pozdrawiam!

_____________________________________

PS

#kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
Pobierz
źródło: comment_Gm4LWEKjIoXWwPMi4uX4zvRkbo7dLI7M.jpg

Czy zrobić kilka artykułów o burgerach (sposób przygotowywania, smażenia, proponowane kompozycje)?

  • Rób! 85.8% (1716)
  • Lepiej przygotuj coś innego 14.2% (284)

Oddanych głosów: 2000

  • 126