Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@Kiciuk: fanem nie jestem, ale jak na polski pop to daje radę. A że w radiu katują trzy piosenki na krzyż do porzygu to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@Kiciuk: Podsiadło to jeden z najlepszych twórców muzyki i tekstów, jaki obecnie działa na polskiej scenie. Może któregoś z jego tekstów nie rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potrzebujesz pomocy w interpretacji?
  • Odpowiedz
i kto tu jest wielce free thinker xddd ale wysryw


@myrmyrek: Rozumiem że #!$%@? się do rozmowy w roli kogo? adwokata? dowcipnisia? Co to #!$%@? w ogóle za wrzutka? Wstawiłeś się w towarzystwo jak Iwanka Trump przy ostaniej konferencji - ić stont.
  • Odpowiedz
@Kiciuk:
Niewiele osób wie, ale Dawid Podsiadło to wybitny fizyk.
Od młodości interesował się fizyką matematyczną. Już jako 19-latek wygrał ogólnopolski konkurs naukowy Współczynnik X (ang. X Factor). Zachęcony pozytywnym odzewem zaczął pracować nad własną teorią.
Jego pierwsza znana publikacja "Trójkąty i kwadraty", zdobyła podziw wśród recenzentów. Dotyczyła bazy przestrzeni topologicznej figur.
Od tego momentu prowadzi publiczne wykłady na terenie całej Polski. Ale dla niego to było mało.
Po roku odcięcia
  • Odpowiedz
  • 5
@alonso117 szczególnie radio eska i RMF maxxx, te stacje puszczały 3x te same piosenki w ciągu jednego dnia, już nawet wiedziałem kiedy cholerne despacito puszczą. A niestety w tamtej pracy wszyscy słuchali tego chłamu. Święto było jak przełączyli na Vox FM gdzie puszczają znienawidzone disco polo, za to też puszczali 80s disco które uwielbiam więc byłem w stanie wybaczyć disco z pola i ochłonąć od stacji która gra w kółko jedno i
  • Odpowiedz
@Kiciuk jak dla mnie o wiele większym rakiem jest kortez i jego piosenka Doskonały dzień. No takiego gówna to świat nie widział ale radia puszczają ten szajs
Megasuper - @Kiciuk jak dla mnie o wiele większym rakiem jest kortez i jego piosenka ...
  • Odpowiedz