Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz: Czyli przeczytałeś tylko żart z początku posta i na typ zbudowałeś analizę pełnej wypowiedzi i mojego stosunku do opa?
Gdzie Ty u mnie znalazłeś wypowiedź o serduchu itp? Przy Rammsteinie i Prodigy?? Jednych z najbardziej komercyjnych grup w historii muzyki? No prośba... Gdzie oni a gdzie muzyka niezależna?
Podałem te grupy, ponieważ lubię ich utwory (akurat Prodigy ostatnie tak średnio) a przy okazji stanowią przeciwieństwo Podsiadły - gościa, który jest
@Kiciuk to nie zawracaj ludziom dupy, tylko zrób dyskusję w robocie że nie wszystkim się podoba taka muzyka, i jak chcą to niech słuchają na słuchawkach. Tak jest w normalnych biurach.
@pawel-kw-wkp: piszesz mi wywód, mówisz, że to żart z początku posta a potem w drugiej części wypowiedzi piszesz, że jednak nie i jednak gardzisz xD

Co do pogardy dla popgówna i innych ulepów - TAK, gardzę śmieciami nagranymi przez księgowych po to żeby wyciągnąć więcej kasy z publiki

no i to jest głupota, bo równie dobrze o Podsiadło może ktoś tak powiedzieć bo robi najbardziej przystępną i bezpieczną na dzisiejsze czasy
@evolusin: jełopie ale to ja musze tego pózniej słuchać w autobusach, taksówkach, u fryzjera, w galeriach handlowych (!!), w sklepie spożywczym (!!) . w robocie mozesz jeszcze zwrócić uwagę, ale przecież nie będziesz w galerii handlowej prosił własciciela żeby zmienił setlistę idioto, a to przez niego wszystko jest baranku
piszesz mi wywód, mówisz, że to żart z początku posta a potem w drugiej części wypowiedzi piszesz, że jednak nie i jednak gardzisz xD


@evolusin: Żartem z początku posta był wstęp per freethinker - czytaj ze zrozumieniem a nie buduj całość pod swoją tezę.

no i to jest głupota, bo równie dobrze o Podsiadło może ktoś tak powiedzieć bo robi najbardziej przystępną i bezpieczną na dzisiejsze czasy muzyczkę.


Głupota ponieważ sam
ale nie narzucajmy innym tego co mają słuchać


@mam_klucz_do_sracza: No to siedź nie wiem, w piwnicy, nie wychodź do galerii, wynajmij sobie limuzynę z szoferem to nie będziesz musiał słuchać. Albo przepchnij w sejmie ustawę zakazującą puszczania radia w przestrzeni publicznej bo jaśnie pan usłyszy Dawida Podsiadło.