Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cieszę się, że nie jestem kobietą. Wiecie dlaczego? Podobno kobiety mają czulszy węch i już bym chyba autentycznie zrzygał się z tego fetoru niektórych gości.

Ja nie wiem #niebieskiepaski, tak ciężko jest się umyć rano? Tak ciężko sobie kupić, choćby najtańszy, dezodorant? Wyprać ciuchy w normalnym proszku, a nie chyba w samej wodzie? No i przede wszystkim, to #!$%@? zmieniać te cichy? Najlepsze jest to, że ja nie mówię o jakimś magazynie czy innej fizycznej pracy, ale o normalnej pracy biurowej. Większość gości normalnie potrafi być ubrana schludnie, nie czuć od nich nic, albo delikatnie perfumy. No ale nie, ja muszę siedzieć obok #!$%@? śmierdzieli, od których wali mieszaniną potu i gówna... jak ostatnio jeden do mnie podjechał na fotelu coś zobaczyć na kompie, to musiałem oddychać ustami, bo uderzył mnie tak zatęchły smród gówna, jakby gość się autentycznie zesrał w to krzesło i to z miesiąc temu. Ludzie co jest z wami? Nie chce mi się wierzyć, że 4 gości ma jakieś problemy zdrowotne, że od nich zwyczajnie #!$%@?. Wcześniej siedziałem z innymi gośćmi (uprzedzając, nie mam możliwości przeniesienia się, bo siedzę gdzie mi każą) i na serio, nie było problemów. Sam też myślę, że nie śmierdzę, bo myję się co rano, ciuchy mam zawsze wyprane, jakieś perfumy to nawet do pracy noszę żeby się z raz psiknąć, jak po kilku godzinach wywietrzeje. No a oni? Nie wiem, może wychodzą z założenia, że skoro nasza część biura jest bardziej męska, to już można srać na higienę osobistą #logikaniebieskichpaskow....

To może wam się wydawać śmieszne, ale takie nie jest. Niestety, nie jest to też bait. Ktoś też miał taki problem?
#gownowpis #gozkiezale #korposwiat #zalesie #praca #pracbaza

opis odnośnika

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciasteczkowy_otwur: Boze, jak dobrze, ze kilka miesiecy temu na dobre rozstalem sie z tym odorem. Palilem 8lat i dopiero teraz czuje jak te fajki smierdza.

Ogolnie dawniej tak nie smierdzialy, nawet milo bylo wejsc do pokoju po tym jak ktos zapalil a teraz smakuja jak smola i smierdza.
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur ten smród od fajek, to jest coś okropnego. Gorszy jest chyba tylko smród zgniłej cebuli, czyli przetrawiony alkohol wychodzący porami (i to wcale nie trzeba dużo wypić, żeby na drugi dzień było czuć, wystarczą 2-3 piwa)
  • Odpowiedz