Wpis z mikrobloga

@TheAwaken uważam, ponieważ gdybyś się nie przejmował to nie odpisywał byś w tym wątku kumplu xD absolutnie się z ciebie nie nabijam, widzę tę nitkę tylko dlatego że jest w gorących, ale to wciąż żenada ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TheAwaken: zawsze lepiej być zbyt dobrym, zbyt miłym, zbyt wrażliwym niż chocby zbliżyć sie do poziomu faszyzmu, mizogini, rasizmu i nienawiści do innych ludzi jaką rozwinęły w sobie przegrywy.

Jak sama nazwa wskazuje oni przegrali życie, żaden wzorzec.
  • Odpowiedz
@Ohjeny: Możesz mi wskazać gdzie tu jest bycie "zbyt dobrym, wrażliwym, miłym" albo gdzie na tagu #przegryw itd. wiszą rasistowskie wpisy? Czy po prostu wypisujesz sobie rzeczy, które sama sobie wymyśliłaś?
  • Odpowiedz
@januszniepije: no i co z tego? Jeśli o mnie chodzi to ruchanie może nie istnieć a jestem bardzo szczęśliwa. Stad tez wniosek, że poziom spełnienia w życiu nie zależy od ilości przelecianych lasek. Wręcz przeciwnie, wolałabym zrobić to tylko z jedną osobą, ale właściwą. Tak samo tysiace płytkich znajomości nie zastąpi jednej wieloletniej przyjaźni. Zresztą seks za jakieś śmieszne pieniądze może miec kazdy w dowolnym momencie.

@Urahra: poważnie mam Ci tego szukac, nigdy nie widziałeś żadnej wypowiedzi na tym świetnym tagu? Może podam mój ulubiony przyklad. Urodzony w Polsce czarnoskory uczeń jednego z poznanskich liceów wziął udzial w zbiórce charytatywnej. W zasadzie to ją zorganizował, był tez przedstawicielem klasy i bardzo dobrym uczniem. Zdjęcie z darami, chłopcem i kilkoma dziewczynkami wstawiono na szkolnego facebooka.

Nastepnie trafiło tutaj. Przykladowy typ komentarzy
- inżynier przyjechał
  • Odpowiedz
@Ohjeny: Fajna historyjka, a gdzie jakikolwiek link czy inny dowód, że się wydarzyła? No i jeszcze jedno, jak masz wysyłać jakiś pojedynczy wpis sprzed 2 lat jako dowód na obecność rasizmu na tych tagach to XD nie zapomnij w przyszłości piszczeć jak to w Polsce są prześladowane osoby czarnoskóre, jeśli jeden z nich dostanie w mordę w jakimś klubie w ciągu najbliższych kilku miesięcy i sprawa rozpłynie się po internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ta z lewej taki brzuch ma, jakby byla w 5miesiacu, ciekawe z kim hehe

I cala masa szamba na temat tych dziewczyn. Byli to użytkownicy tagu przegryw, przeglądałam ich profile. Całe referaty na temat tego, że polki robią to tylku z czarnymi i biala rasa upada.


Widzę tu naśmiewanie się z p0lek, nie z czarnoskórego, a ta końcówka o "upadku białej rasy" zalatuje już rzeczami, których na #przegryw raczej
  • Odpowiedz
@Ohjeny: Twój aseksualizm nie ma znaczenia. Bycie "zbyt dobrym, zbyt miłym, zbyt wrażliwym" to najgorsza rada dana facetowi w relacjach z kobietami i to właśnie taka postawa i kolejny zawód za zawodem może doprowadzić do mizogini i nienawiści, o której wspomniałaś.
"Przecież byłem taki dobry, opiekuńczy, miły i przewidywalny, a ona poszła do innego bolca, co poszło nie tak?" no poszło to nie tak że kobiety wolą facetów ze swoim
  • Odpowiedz