Wpis z mikrobloga

@rzeznia22: to nie jest brak wyobraźni. Oni doskonale zdają sobie sprawę z ryzyka, ale chęć wyprzedzenia, adrenalina itp jest silniejsza. Ja też swego czasu grzałem równo, wyprzedzanie po kilka aut w lesie na ciasnych drogach to był standard. Teraz mi przesło, jedynie na ekspresie/autostradzie lecę szybciej
  • Odpowiedz
@muak47: Drzewa są absolutnie złe koniec kropka. Żeby eliminowac debili wystarczy fotoradar, przekroczysz predkosc o 100kmh zabrane prawko. Tylko debile bez wyobrazni pisza że drzewa są dobre, to ciebie wyeliminują jak najedziesz na plame oleju i wpadniesz w poslizg albo jelen lub dzik wyskoczy lub czlowiek bez odblaskow. Ale ty pewnie nie masz nawet prawa jazdy stąd ten brak wyobraźni
  • Odpowiedz
  • 48
@niko444 jak ja już jeździłem to ty na chleb mówiłeś papu. Przez ponad 30lat przejeżdżając średnio rocznie około 30-35k, mieszkając na najbardziej zalesionym terenie Polski nigdy nie miałem nawet stłuczki. A jak ktoś jest debil to czy będzie drzewo czy go nie będzie to i tak #!$%@? swój głupi łeb jak nie o drzewo to o kogos. Jak nie radzisz sobie za kierownicą i przerażaj cię drzewa to odłóż prawko do chipsów
  • Odpowiedz
@roziewicza: No to teraz kierowcy przyjdzie spojrzeć tym rodzinom w oczy. Jak wyjdzie z więzienia.

Btw. Głos pomorza na propsie mocno "Kierowca był trzeźwy, ale pobrano mu krew na zawartość narkotyków. To się robi standardowo, w wielu przypadkach jest tak, że kierowca jest trzeźwy, a brał narkotyki."

TO SIĘ ROBI? xD
  • Odpowiedz
@muak47: Aha ze nigdy jeszcze nie zmarles od uderzenia w drzewo to to sie nie stanie, oczywiscie ze nie zmarles bo inaczej bys tego posta nie pisal xd super logika
  • Odpowiedz
Testowałem to już

@rzeznia22: czyli sam tak robiłeś, a innym się dziwisz, że tak robią - skąd wiesz, że to nie są ich pierwsze i ostatnie testy, a Ty byłeś szczęściarzem?
  • Odpowiedz
czyli sam tak robiłeś, a innym się dziwisz, że tak robią - skąd wiesz, że to nie są ich pierwsze i ostatnie testy, a Ty byłeś szczęściarzem?


@quercy: Wiesz, że można wyprzedzać w miejscach dozwolonych i w miarę akceptowalną prędkością a nie 150 na krajówce? Trochę źle mnie zrozumiałeś kolego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@roziewicza: oczywiście jedną ręką na górze kierownicy, druga pewnie robi dobrze koledze. Przy prędkościach >50km/h takie trzymanie kierownicy to zero szans na reakcję na cokolwiek.
  • Odpowiedz