Wpis z mikrobloga

Jak nie umiesz sobie znaleźć zajęcia bez znajomych to jesteś nudnym człowiekiem, bez zainteresowań.


@Hatespinner: też tak kiedyś myślałem, ale niektórzy ludzie czerpią przyjemność z przebywania z ludźmi właśnie. Ja też jak od wielu lat robię wszystko samemu to najmilej mi się spędza czas z kimś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Purple: sorry ale opowiadasz historyjkę która sam zostałeś nakarmiony. Zgeneralizowales cała sytuację do przykładu jakiejś tam konkretnej osoby.
  • Odpowiedz
też tak kiedyś myślałem, ale niektórzy ludzie czerpią


@JakTamCoTam: Tu nie chodzi o to, co jest dla ciebie fajniejsze, tylko o to, że nie umiesz się zorganizować bez kilku znajomych, którzy nie mają dla ciebie czasu.
  • Odpowiedz
@dge22 Uwierzył bym, że tej lasce nie zależy gdyby nie afiszowała się publicznie z tą kartką po internetach. Jednak coś ją pewnie w środku boli
  • Odpowiedz
bo pary najczęściej spotykają się z parami


@Purple: A weź mi nawet nie gadaj, bo od paru lat już szukamy piątej osoby do Battlestara. Wszyscy się musieli poparować i teraz zagraj sobie w planszówkę, która jest zbalansowana na nieparzystą ilość osób. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #problemypierwszegoswiata
  • Odpowiedz
@Purple Są też pary gdzie ludzie nie spędzają czasu ze sobą 24h. Ja mam sporo znajomych samotnych po 30 (kolegów, przyjaciół) i mimo bycia w stałym związku od lat, moja kobieta rozumie że mężczyzna potrzebuje bliskości z innymi mężczyznami (bez hehe podtekstów) i rozumie spontan.
  • Odpowiedz
@Aokx ja mam 31, dziecko i chlopaka i czesto spotykam sie ze zdziwieniem, że nie chce ślubu. Jakoś nie widzę siebie w centrum uwagi na imprezie poświęconej temu, że mamy się całować po toastach i mówić sobie mile rzeczy publicznie. A ślub w urzędzie to już w ogóle:D Niby presja jest mniejsza niż kiedyś, ale ciągle dla niektórych to jest nie do pojęcia, że ktoś zyje po swojemu.
  • Odpowiedz