Wpis z mikrobloga

@Shanny: Nawet już nie chodzi tylko o zawiść czy inne negatywy. W moim wypadku mnóstwo osób zniknęło z mojego życia, zwyczajnie z braku czasu. Większość czasu poświęcam dla najbliższych, dochodzi praca, obowiązki codzienne i dla przyjaciół/kolegów/znajomych, pozostaje bardzo mało o ile nie czasem nic.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Ehh gdzie ja napisałem, że chodzi o mnie... Jednak już przeczytałem to odpowiem. Ludzie są różni. Są tacy co znajdą zajęcie nawet w podrzucaniu ołówków a i są tacy co tylko widzą siebie jako część społeczności. Popularność netflixa i katowanie go, nie wychodząc z domu, też o czymś mówi. Niestety.
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Norma. Najgorszym co można zrobić to zostać samemu i rozmawiać ze sobą w myślach. To chyba było nawet udowodnione w jakichś badaniach naukowych.
  • Odpowiedz
#!$%@? czy wy wszyscy siedzicie w Gównomieście Dolnym? xD

Zdajecie sobie sprawę, że w aglomeracjach to inaczej wygląda i masz singli po 30 na pęczki?


@black-wolf: u mnie w wawie przed 30 to już drugie dziecko ludzie mają w drodze, tylko autentycznie #!$%@?ęci myślący tylko o sobie zostali wolni, zobacz nawet na aktorki, piosenkarki mało jest takich ktore mają 30 lat i brak faceta i dzieci, np. Ewa Farna lvl
  • Odpowiedz