Wpis z mikrobloga

Mirasy, za miesiac wracam z #emigracja #uk do kraju. Ciesze sie jak glupi ale mam zagwozdke. Mam bowiem #bmw F30 320d w posiadaniu i nie wiem. Sprzedawac tu i w polsce brac z lewa kiera czy brac do Polski i pozniej kiedys tam sprzedac? Myslicie ze jest szansa w kraju sprzedac taka brytolke? Lubie to auto i nie mam problemow z jezdzeniem z kiera po prawej w Polsce ale kiedys trzeba bedzie zmienic.
Dzieki za jakiekolwiek odpowiedzi.
źródło: comment_g6Tpmh1BkBRcvCQwdrk1ssC9nftVu7kk.jpg
  • 32
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hubby: w Anglii to auto i tak jest mega tanie, bo sam fakt że ma kierownicę po prawej stronie zbija cenę bo auto nie nadaje się do ruchu nigdzie poza Anglia i innymi krajami gdzie jest ruch lewostronny. Sprzedaj tam.
@sorek: No mam ja jakies 5 lat. Nigdy nie zawiodla. Robilem tez remap stage 1 w EcoTune Glasgow wiec teraz ma podkrecone HP do cos ponad 220 i moment tez ladnie trzyma na wysokich obrotach. Dobrze sie jezdzi.
Z rejestrowaniem w Polsce bedzie sie raczej wiazac wymiana lamp chyba?
Kurde, juz bylem na 90% nastawiony na opylenie tutaj a @sorek mi tu zamieszal XD
Z rejestrowaniem w Polsce bedzie sie raczej wiazac wymiana lamp chyba?


@Hubby: musisz sprawdzić, możliwe że da się je rozebrac i obrócić przysłony o 180* albo będą miały po prostu zaślepke do przestawienia - tak przynajmniej było w starszych.

Na szczęście w BMW wystarczy przednie lampy zmienić i nic więcej :)

Jak chcesz sprzedać to daj znać może odkupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek:

Jak chcesz sprzedać to daj znać może odkupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spoko, dzieki za zainteresowanie... Pomysle ( ) jesli chcialbys wiecej info wal na PM