Wpis z mikrobloga

@klata89: jak samochód i to jeszcze pierwszy to nie z autokomisu. Bardzo często do autokomisów swoje auta wstawiają handlarze, są to auta które muszą na siebie zarobić, czyli polepione rozbitki lub nurki, które dadzą największą marże po sprowadzeniu do PL i zrobieniu na szybko i najtańszym kosztem. Sporo komisów to po prostu place jednego lub kilku takich handlarzy.
Lepiej popytaj wśród znajomych czy ktoś nie sprzedaje coś zaufanego. Nawet lepszym pomysłem
@camelowski: kumpel niedawno sprzedawał. Auto chwalił bardzo, ale powiedział że nie sprzeda, bo nigdy nie wiadomo czy za 3-6 miesięcy coś nie wyskoczy w samochodzie i będę miał do niego pretensje. Wiec ze znajomymi tez różnie bywa.
@D3v0: Tam szukałem przez ostatni miesiąc. Ale często mam różne podejrzenia do samochodów, i tak kończę zaznaczając filtr „autoryzowany dealer”. A niestety w lubelskim jest mało samochodów sprzedawanych od D ealerow.
@klata89 musisz zrozumieć kumpla, sam sprzedaje auto ale nie wiem czy chciałbym sprzedać znajomemu, niby wiesz że wszystko robiłeś na bieżąco ale fakt faktem cos sie dupnie po miesiącu i będziesz miał do niego pretensje że sprzedał ci grata