Wpis z mikrobloga

@Metzger3: Ja już zwrócili ci uwagę na niemądry dobór umiejętności i perków, to mógłbyś wykorzystać to jako okazję do poszerzenia swojej wiedzy na temat gry, do poprawienia swoich wyników.
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Oczywiście. Ale ta banda hien nie zwróci ci uwagi jak cywilizowany człowiek, tylko jak banda #!$%@? bachorów z ADHD zacznie cie obrażać i wyśmiewać. Co to ma być? Poza tym kto powiedział, że trzeba grać tylko z perkami zatwierdzonymi przez kogoś? To mi się ma dobrze grać czy komuś?
Mam nadzieje, że banda tych chamów weźmie się za udzielanie w taki sposób porad komuś poza komputerkiem, raz dwa dostaną po
  • Odpowiedz
@guowa91: Oburzenie, że w taki sposób zostałem potraktowanych przez gówniarzerie. Ale i ciebie też zablokuje, widzę że sporo rybek można tutaj złowić i poblokować by mieć święty spokój.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Metzger3: A co to za czołg? Bo może faktycznie pewne rzeczy dałoby się zrobić lepiej. Na dobry początek - jak masz perki radiooperatora na dowódcy to bierzesz Rozeznanie w sytuacji zamiast zwiadu - daje 3% do zasięgu widzenia zamiast 2.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Metzger3: No to jak ja bym to zrobił. Na początek zresetuj perki za kredyty lub jak cię stać to złoto. Oczywiście nie resetuj za darmo bo utrata kolejnych 10% expa załogi nie jest warta 80k kredytów.

Daj wszystkim braterstwo broni na pierwszym.

Na drugim żarówka dla dowódcy i na trzeci naprawa lub rozeznanie w sytuacji według uznania (możesz na początek nie przydzielić 3, pojeździć trochę z 3 naprawami i ocenić czy
  • Odpowiedz