Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@korin_: zwróć uwagę na to że nie neguję tego że ktoś jest czarny. Jedynie śmiem twierdzić że dobrze jest być białym ale nie że dobrze jest nie być czarnym. Tak samo teraz.
Ogólnie przez to że wpisy z gorących wylatują od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 również śmiem uważać że to działanie celowe grupy użytkowników lub moderatora lub administratora.
i mi również skasowano post za link kierujący do życiorysu zbożowej dziewczynki.

musi się bardzo wstydzić swojej przeszłości, że rękami swoich białorycerzyków z moderacji kasuje post za rzekome "nieodpowiednie treści" - oficjalnie taką decyzję wydał klaun nmM , odwołanie z mojej strony odrzucił oberklaun 5OUL


@BrokenMagicalTibia: ja za taki link dostałem wakacje od wykopu na pół roku więc się ciesz :)
@dzidek_nowak: Bardziej mi zaczyna po prostu się nie podobać to - że sam próbujesz definiować czym jest flood. Lub uważasz, że shadowban jest niesłuszny. Moim zdaniem jeśli treść wpada w gorące (jedna i ta sama) kilkadziesiąt razy przez 100 dni to jest to flood. Z tym wyjątkiem, że nie dostajesz za to bana (chodź w zasadzie mogli by Ci dać) ponieważ użytkownikom się ten flood podoba. Też uważam, że nie ma
nikt nie dostanie na ulicy za bycie białym czy hetero


@korin_: u nas łatwiej po mordzie dostać jak się idzie w koszulce/szaliku nieodpowiedniego klubu sportowego niż za kolor skóry. I nie ochroni cię to że jesteś biały, hetero czy nawet katolik.
@iron_fox2: myślę, że jak by spotkały się 2 klub pod ławka na której sidzi 2 gejow. To myślę, że nie #!$%@? by się razem - tylko najpierw wspólnego 'wroga'.

Nie zamierzam przeprowadzać takiego eksperymentu :)
@dzidek_nowak: jeśli shadowban nie jest od użytkowników - to popieram walkę. Jednak nie widzę sensu ze strony administracji po co miała by go dawać co 2 dzień albo czasem tak a czasem nie.

Jedyny powód jaki mi przychodzi do głowy, to że może promują się na aferach - a to dobry materiał na aferę ;)