Wpis z mikrobloga

Jak sądzicie, czy koncert #rammstein z Warszawy będzie się cokolwiek różnic od tego z Chorzowa, na który się wybieram? Byłam już chyba z 6 razy na koncercie ich, katowice, łodz, wroclaw, praga,, na różnych trasach, i zastanawiam się czy warto za rok tluc sie taki kawal 6 godzin do wawy na to samo co bedzie w Chorzowie.

Czy koncerty stadionowe to ta sama trasa co teraz? Chodzi mi o efekty, setliste itp. Czy zmiany będą "kosmetyczne"( ͡º ͜ʖ͡º)

Byłam 2 lata temu na narodowym na #depechemode wiec wiem jakie warunki.

Z drugiej strony to moj ulubiony zespół od prawie 20 lat, odpuściłam w pl koncert jedynie w Gdańsku kiedys właśnie przez odległość...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tunia86: z tego co pamiętam z lat poprzednich to kosmetyczne zmiany, jestem w tej samej sytuacji i odpuszczam wawie, Chorzów starczy, do zobaczenia w pogo pod sceną ☺️
  • Odpowiedz
@tunia86: Też trasa stadionowa, więc przypuszczam, że będzie podobnie. Oczywiście mogą zmienić inscenizację, tego to się nie dowiem. Ja odpuszczam Warszawę, wolę na Chorzów jechać, bo bliżej :)
  • Odpowiedz
@tunia86: Myślę, że będzie podobnie, zmiany będą przy paru starszych kawałkach i tyle, aczkolwiek... to Rammstein. Jeszcze może się okazać, ze wypuszczą na wiosnę płytę (jak to było z Rosenrot, rok po wydaniu Reise Reise) i może być zupełnie nieprzewidywalnie.
  • Odpowiedz
@tunia86: ja odpuszczam, głównie przez to, że bilety o 50zł droższe (na płytę) i jest to trasa stadionowa czyli dopóki słońce nie zajdzie to wygląda jak festyn, a nie koncert rammstein, zero klimatu.
  • Odpowiedz
@tunia86: jeśli będą jakieś zmiany, to zapewne kosmetyczne - oni lubią doprowadzać setlistę do jednego, niezmienialnego bloku i męczyć materiał przez 2 lata. Nie liczę na nowy album - oni sami nie są na to zdecydowani.
A Wawę odpuściłem, bo nie mam teraz kasy na bilety. Jeśli pojawi się pula przed koncertem i będę miał pewność, że zapłacę za "inny produkt" to może się skuszę.
  • Odpowiedz