Wpis z mikrobloga

@yellowshadow Nie padł do końca. Po prostu przy 100% dostawal zwiechy po 30 minutach lub godzinie. Nie wiem czy od przegrzania, bo i tak wymieniłem mu pastę i temperatury spadły o 14(!) stopni w spoczynku i 7-8 pod obciążeniem. Poza kompletnymi zwiechami zrzucala też fpsy dziwacznie w LoLu gdzie nic się nie działo. Limit 120fps i tyle wyciągała podczas każdego 5v5 teamfightu na baronie a przy wychodzeniu z bazy na linię potrafiła
@cranberry250: Też używam po koparkowej karty. GTX 1070ti mini kupiony rok temu za chyba 1200 zł. Fakt była bardzo zakurzona od "środka" ale na starcie wszystko rozebrałem i zmieniłem pastę etc. Martwiłem się tym, że zacznie się przegrzewać czy coś. Śmiga cały czas i nie miałem z nią problemów.
@rhqq Tyle że karty w koparkach pracują na niższym napięciu i niższych zegarach, do tego niższe temperatury i okazuje się że karta bardziej dostaje w dupę po 4 godzinach grania niż po 12 kopania
@boss69 bo jak składasz koparę mądrze i z przeznaczeniem na dłuższe użytkowanie, to dbasz o nią, nie żyłujesz, zapewniasz chłodzenie, odsysanie kurzu itd. A I odsprzedaży sprzętu jakiś % zwróci.
A jak masz we łbie budyń i składasz bo "łoboże! Julka bede bitcojny kopał i bede miał hajsy!" to... Overclockowane karty, z zarżniętymi wentylami, często przegrane (jak to panie? To po overklocku się grzeje bardziej?) - złom jednym słowem. ( ͡°
@cranberry250 REEEE PO KOPARCE SIĘ PSUJO SZYPCIEJ, REEEEE KOPARKOWE TO ZUOOO.
Prawda jest taka że jak ktoś kupuje używaną kartę to lepsza koparkowa, bo pracują w stałej temperaturze, pod stałym obciążeniem, napięciem, czasem trzymane w klimatyzowanych pomieszczeniach. Koparkowe karty też często ustawiane są na niższym napięciu, więc nie zużywa się tak bardzo.
Moja kosztowała 399 z dostawą i fakturą

@cranberry250: no to słaba cena, bo za 630 można dostać nówkę + kody na gry (edit: promo było do 30.06.2019), które sprzedasz za prawie 200zł... Sam kupiłem RX570 8GB nową w morele z 3 letnia gwarą i po sprzedaży gier z kodów + sprzedaży RX460 4GB z półroczną gwarancją zarobiłem na całej zabawie jeszcze 50zł... ( ͡° ͜ʖ ͡°) lubię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cranberry250: chodzi o to że takie karty na wstępie często przechodzą OC i non stop działają na "wysokich obrotach". Niepojedyńczym przypadkiem jest to że padają układy pamięci, regulatory napięcia czy ekstremalnie, usmaży się rdzeń. Wiele też zależy w jakim środowisku pracowała koparka.