Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 256
Mój stary jest taki #!$%@? że nawet nie potrafi pogratulować mi obrony. Widać było że mu cholernie niezręcznie i musiał się przemóc (prawdopodobnie pod naciskiem mamy) żeby to zrobić. Nie żeby mi na tym zależało, ale mógł sobie darować. Zamiast normalnie pogratulować to wydawał z siebie jakieś wycie jakby #!$%@? wiechę jakąś złapał. Wyglądało to tak:

Eeeeeee! Eeeeeee! Gratuluję. *podaje rękę* Gratuluję. *oddala się* Eeeeeee!


Aż mi cringe #!$%@?ło poza skalę. Przykre że chodzą po tym świecie rodzice którzy nie potrafią nic pozytywnego powiedzieć do swoich dzieci ani nawet gratulacji złożyć. Jestem pewny że gdybym zawalił obronę to przez pół godziny łaziłby po domu, bluzgał i wyzywał mnie jakim to jestem nieudacznikiem. Absolutne zero nie ojciec.

#niebieskiepaski #cringe #wtf #rodzina
Pobierz
źródło: comment_FJSgf35m3WnikPeDHgXb3ZiGSfpwhEvH.jpg
  • 41
@Matan_Jagiz: jest taka nadprodukcja inżynierów w praktycznie każdym obszarze, że niebawem będzie to co teraz z humanami. I to mówię Ci ja, mgr inż, pracujący w zawodzie (niechętnie) od kilku lat.
Dodam Ci jeszcze tylko, że nie ma znaczenia jaki kierunek kończysz, ale jeżeli jesteś TOP3 u siebie na roku, to po każdym kierunku zrobisz karierę (zakładając oczywiście państwową uczelnie chociaż z TOP20, a nie jakieś wyższe szkoły czegoś tam). Widzę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Borealny: typowy Janusz jest typowy. Byle pogadać i #!$%@?ć, jak ktoś zrobi coś źle. A jak robi dobrze, to najlepiej ani słowa, no bo jeszcze usłyszy. Niestety, takich mend łazi po świecie mnóstwo, ja regularnie trafiam na takie wybitne jednostki w pracy, mimo że ją zmieniam chociaż raz w roku.
Pies ich #!$%@? tracął, znaleźli się spece funta gówna nie warci. Srać takich rodziców i "życzliwych" w rodzinach. Zgorzkniałe jednostki, które
@Matan_Jagiz: wszędzie, w każdej firmie >kilkuset pracowników na ofertę pracy dla inż po studiach wpada po kilkadziesiąt cv na jedno stanowisko. Niestety po poprzednim twoim poście, stwierdzam ze smutkiem, że jesteś debilem, najpewniej prawiczkiem, więc nie podejmuję dalszej dyskusji :)
Nadprodukcja gdzie?


@Matan_Jagiz: np na it. Wiekszosc mat fizow idzie na informatyke. Tylko debil nie widzi analogii do np budownictwa, geodezji czy architektury na ktore wszyscy szli 10 lat temu a na ktorych teraz jest praca ale kokosy tylko dla niektorych. I mowie to ja mgr inz informatyki ktory nie boi sie o swoja prace bo mam duzego skilla i robię w dosc konkretnej niszy. Ale wiem ze ci wszyscy co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DeadIy: no tu by pasowało powiedzenie jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Jak przez większość życia mnie wyzywał za nic i nierzadko poniżał, to uważam że szacunek mu się nie należy. I tak staram się być uprzejmy w jego obecności żeby nie powodować więcej kłótni.
@Borealny: posłuchaj mirek, pakuj się i #!$%@? od kwasowych starych, bo ci psychika wysiądzie w najmniej spodziewanym momencie i tak #!$%@? drzwiami, że i okna trzeba będzie wymienić.

Chyba że jesteś typowy polak-konformista, bo jak widać przez całe studia ci nie przeszkadzało kto wykładał na to wszystko.
@Borealny: pewnie ma taki przykład od swoich rodziców niestety. Kazdy mowi na etapie młodości: nigdy nie bede jak moj ojciec, a potem okazuje się,m ze nie ma innych wzorcow zachowań i jest mniej więcej jak ojciec. Niestety widze po sobie :/