Wpis z mikrobloga

@mab122: ja raz widziałem kolejkę do tego 2 słupka po lewej. Najlepiej przychodzić około 11-12, bo wtedy to raz ciach i po sprawie

Ogólnie po samym zdjęciu i laczkach wiedziałem, że to Wro ( ). Ja dziś też oddawałem, ale w rodzinnym Płocku. Taka komuna w porównaniu z Wrocławiem, że szkoda gadać xD. Całość zlokalizowana na powierzchni samej poczekalni Wrocławskiego rckik (lub mniejsze), a ściany
Jestem ciekawy, który z Mireczków komentujących o dniu wolnym chodzi oddawać krew z bardziej szczytnych pobudek niż czekolada i dzień wolny


@pokokoko1: chodziłbym bo mam 0 i wiem jak jest potrzebna ale prawie 0,5l krwi nie dam, a nie można oddać mniej. padłbym na ryj i nie wstał jakby mi tyle pobrali.
@WydajnaJednostkaIndywidualna: W sumie to musisz spełniać pewne kryteria (np. waga) aby móc oddawać krew, jest też wywiad z lekarzem i badania wstępne przed pobraniem (chyba też cukier), więc w sumie nic nie powinno Ci się stać (panie z centrum o to dbają też na bieżąco), możesz spróbować raz i zobaczyć jak jest dla zgrywu albo czekolad, też mam 0 i na razie mam roczną przerwę w oddawaniu, ale wracam zaraz jak