Wpis z mikrobloga

R---------a mnie że w pracbazie dwóch ziomeczków od kilku dni w wolnym czasie debatują na temat fotelików samochodowych dla swoich bąbelków, no k---a kiedy ja byłem mały to nie było żadnych fotelików, o pasach nawet nikt nie wspominał, kiedy matka widziała milicje to krzyczyła mendy jadą i sie chowałem między nogi albo na podłoge. A jak mieliśmy jakiś wypadek to po prostu ktoś umierał, a teraz to ludzie nawymyślali głupot byleby tylko kase marnować. #motoryzacja #polskiedrogi #takbylo
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojciech_Skupien: Ja to pamiętam jak wywalony był przedni fotel i się wstawiało wózek, jeśli nie było drugiego dorosłego do wiezienia na rękach :D. Foteliki to bardzo dobry wynalazek, ale przymus ich stosowania to już granda. I jeszcze mógłbym zrozumieć (ale nie popieram) ten przymus dla niemowlaków, ale KUR*, debile ustanowili takie prawo, że 12-letnie dzieci muszą jeździć w fotelikach! Jeszcze trochę to lobbyści sobie zapewnią zbytek do 18r. ż.

Oczywiście
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
debile ustanowili takie prawo, że 12-letnie dzieci muszą jeździć w fotelikach!

@DanteTooMayCry: bzdura, już od około 4. roku życia można (choć nie zaleca się) stosować same podstawki. Nikt nie broni.
  • Odpowiedz