Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? jak ludzie, kiedy widzą że pije kawe ze starbucksa, maja z tym jakiś dziwny problem
„Nie szkoda ci siana”
„Tyle płacisz za taką lurę”
„O widzę że modnie”
„Jak ci to może smakować”
„Kup sobie jakaś porządna kawe”
jprdl.jpg
MI TA KAWA PO PROSTU SMAKUJE. Gdybym chciała cię napić czegoś innego to bym się napiła. Zreszta #!$%@? wam do tego ludzie na co wydaje SWOJE pieniądze. Jak chcecie to pijcie cafe srero czy inne. Gowno mnie to obchodzi. Po prostu przestańcie się #!$%@?ć w czyjeś życie na zasadzie czystej #!$%@?.
#kawa #zalesie
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marysianka: tu masz racje, nie tylko o kawę chodzi, dlaczego masz iphona, dlaczego francuski samochód, dlaczego nie mieszkasz w Warszawie, nie każdy musi robić tak jak wszyscy.
  • Odpowiedz
@marysianka: tez se czasami lubię walnąc karmelowe latte w starbucksie, bo jest po prostu dobre xD nie ma po co dorabiać jakieś ideologii, kawa to kawa, sam mam ekspres ktory robi tylko czarna kawe za 3k i wsypuje do niego lavazze albo illy, bo jak włosi mogą to czemu ja bym nie mogl? xD
  • Odpowiedz
@marysianka: jak mnie #!$%@? jak ludzie widzą, że piję piwo i mają z tym jakiś dziwny problem
"nie szkoda Ci siana"
"tyle wydajesz na te koncerniaki"
"o widzę, że pełnowartościowe śniadanie"
"jak Ty możesz tyle tego pić"
"#!$%@? gościu jest 8 rano i za dwie godziny zaczynamy pracę, weź zbierz swoje życie
  • Odpowiedz
  • 0
@piastun o #!$%@? ci chodzi typie? XD mikro BLOG tzn każdy może zamieszczać swoje wpisy jakby głupie czy bez sensu nie były, a ten sapie XD
  • Odpowiedz
@marysianka: ludzie nie mają problemu z tym jaką kawę wybierasz, po prostu łatwo się pewnie złościsz, więc chętnie się czepiają dla rozrywki. Gdyby nie wybór kawy to by znalezli coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marysianka: No kup sobie jakaś porządna kawę, a potem widzę jak taki pije rozpuszczalna nescafe zrobiona z gowna XD


@somskia: Tak, bo ta ze Starbuksa to jest premium. Dobra ale tania mieszana typu arabika zsyp z wielu bez wyrazu
  • Odpowiedz
Jak mnie #!$%@? jak ludzie, kiedy widzą że pije kawe ze starbucksa, maja z tym jakiś dziwny problem


@marysianka: No, ale picie cafe nero czy costy, ktore kosztuja podobnie do starba juz jest ok i w ogole piateczka ziomeczek, ze nie jestes lanserem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz