Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 345
Radomskie Radio Rekord to jest stan umysłu xD Emerytki życzące łask bożych dla wnuczek i dedykacja piosenki pt. "Dałabym ci dała". Karyny proszące o "Mówili na nią słońce" i życzące Sebkom na Koziej Górze piosenki Boysów "Niech żyje wolność". Wszystko to okraszone Krystyną Giżowską i piosenką "Przeżyłam z tobą tyle lat" z okazji okrągłej 47 rocznicy ślubu jakiejś Grażyny albo "Cudownych rodziców mam". Dodaj do tego reklamy sklepów z akcesoriami do centralnego ogrzewania Danka Hurt Detal i producentów kotłów C.O. Szubiński Kościowski średnio co 15 minut i masz najbardziej radomskie radio wszechczasów. A zapomniałbym o wiadomościach nie mających nic ciekawego do przekazania tylko jakieś powodzie w Bangladeszu xD

#radom #pdk
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@jezely_pan_pozwoly: A tak, faktycznie wiem który xD Jeszcze jest audycja z konkursem do kina Helios albo do Multikina i tam bez przerwy ci sami dzwonią xD No i tradycyjna kryptoreklama E.Leclerca i CozaDzien nawet w wiadomościach xD A ich jakość to nieraz woła o pomstę. Przycinki jinglów i #!$%@?ące pikanie o wpół do. Myślisz że 16 a tu #!$%@? 15:30 i przebój godziny pt. Biełyje rozy sponsorowany przez Galerię Feniks.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@jezely_pan_pozwoly: Ja obecnie pracuję w UK i jest fajnie a Rekord nadaje online i dzięki temu jestem połączony z Radomiem mentalnie xD Zresztą średnio co kilka tygodni jestem w Radomiu bo bilety są za grosze. Ostatnio w czerwcu na Okęcie przyleciałem w obie strony za 26 funtów. A jak Radom otworzą to już w ogóle. 5 przystanków w 21 i jestem w domu.
@MarianoaItaliano: @PolskaB: @jezely_pan_pozwoly: Rekord się zmienił przez ostatnie kilka lat :(

Bronili się jak mogli przed Disco Polo, jeszcze za czasów pana Dawida Putona (który teraz swoją drogą pracuje w MZDiK) nie chcieli tego puszczać w Rekordowym Rogu Obfitości w sobotę i niedzielę. Pamiętam, że był limit 1 czy 3 piosenek disco polo na dzień i tego się trzymali.

No ale niestety, widocznie disco polo jest na tyle popularne,
KyloW13 - @MarianoaItaliano: @PolskaB: @jezelypanpozwoly: Rekord się zmienił przez os...