Wpis z mikrobloga

Kolejna kategoria to środkowy pomocnik w typie kreatora gry w niższej strefie czyli taka ósemeczka. Nazwiska mniej znane ale większość ma za sobą kapitalne sezony. Nie ma Aouara, bo uważam, że Savanier i Mendes byli lepsi we Francji. Nie ma zawodników Liverpoolu i Ajaxu. Wykopki:
#pilkanozna #premierleague #laliga #seriea #bundesliga #ligue1 #mirkofootballxi
wiktorek_pl - Kolejna kategoria to środkowy pomocnik w typie kreatora gry w niższej s...

źródło: comment_bRLaXTOBGJLPM9hiQu58bGS0SCZ9fv3j.jpg

Pobierz

Kto był najlepszą ósemką w sezonie 2018/19?

  • Thiago Alcantara (Bayern) 7.6% (13)
  • Santi Cazorla (Villarreal) 9.9% (17)
  • Kerem Demirbay (Hoffenheim) 2.3% (4)
  • Ilkay Gundogan (Manchestery City) 11.6% (20)
  • Giovanni Lo Celso (Betis) 23.3% (40)
  • Thiago Mendes (Lille) 2.9% (5)
  • Miralem Pjanic (Juventus) 23.3% (40)
  • Fabian Ruiz (Napoli) 15.7% (27)
  • Teji Savanier (Nimes) 3.5% (6)

Oddanych głosów: 172

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiktorek_pl: Jestem zaskoczony nazwiskami. Fabian Ruiz? Nie uwzględniając jego osiągnięć na u21, nie był lepszy od Zielińskiego. Cazorla? Szacunek za powrót, ale na pewno nie zaliczył bym go do najlepszych. Thiago? Bardziej chyba pasował do wczorajszego zestawienia, patrząc gdzie grał.
  • Odpowiedz
@SneakyBreekiCreaky: To, że wpływa na moje subiektywne odczucia gry danego zawodnika. Jakby Inter wyszedł z grupy LM i powalczył chociaż z Napoli mocniej to i Brozovic by się zapewne we wczorajszym zestawieniu znalazł. Napisze inaczej. Gdyby Barcelona zajęła w tym sezonie 4 miejsce w lidze i nie wyszła z grupy LM to by mnie tu zjedli za nominacje dla któregoś zawodnika Blaugrany.
  • Odpowiedz
@utede: On na niej nie "grywa" tylko "gra cały czas". I to jest teraz jego główna pozycja.

A swoją drogą zieliński zdecydowanie nie jest lepszy od ruiza XD
  • Odpowiedz
  • 3
@wisakoy nie ma co sie denerwować, stronniczy konkurs. Na dzień dobry przy wyborze pozycji goalkeepera zabrakło najlepszego bramkarza serie A ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz