Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #przegryw

Robię eksperyment #p0lka na tinderze.

Dwie te same pary na koncie Chada i na moim prawdziwym.

Umówiłem się Chadem na dziś, początkowo nie chciała, bo chad chce tylko zaliczyć, no ale jednak zgodziła się i to późnym wieczorem.

Za parę godzin napiszę ze swojego konta czy dziś ma czas(i tylko dziś mogę w ciągu 2 tygodni np XD), a o około 16-17 z konta Chada, że jednak mi wypadło coś i nie mogę.

Żeby nie było, pisze ze mną sporo na prawdziwym koncie i domaga się kawy jak chora, w sumie jakby nie patrzeć to wydaje się że bardziej się zainteresowana mną niż Chadem. XD

No zobaczymy.
  • 125
  • Odpowiedz
w dodatku jeśli dała się dotykać i to prawie po cipce xd wtuliła się, to jednak żadna normalna kobieta tak nie robi na pierwszym spotkaniu?


@dleifteh: Zdziwiłbyś sie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Imo dziwewczyna zachowała się fair. Pisała z dwoma bo jakie ma obietnice wobec Ciebie? Umówiła się najpierw z czadem to fair jest tego umówienia się dotrzymać. Umówiła się z "tobą" - ten sam scenariusz. Jeżeli
  • Odpowiedz
@dleifteh idąc Twoim tropem:
- wiesz, że na tinderze wszyscy chcą się tylko ruchać;
- piszesz do laski z dwóch kont, chociaż wiadomo, że Tindera zakłada się, żeby nawiązywać kontakty z innymi w jasnych celach:
- dziwisz się, że laska dała się wymacac, chociaż - patrz punkt pierwszy
XDDDD
Jak idziesz do kościoła to też się dziwisz, że kazdy się modli?
  • Odpowiedz
  • 0
@GrumpyStar ja się nie dziwię, Ty przecież piszesz że na tinderze nie każdy szuka ruchania, więc odpowiadam ci dlaczego niby normalna kobieta daje się tak traktować na pierwszym spotkaniu
  • Odpowiedz
@dleifteh owszem, nie każdy. Dla tego nie mam zamiaru nigdy korzystać z takich aplikacji, bo wiem, że"miłości" tam nie spotkam.
Skoro z góry zakladasz, jacy są tam ludzie, to nie rozumiem Twojego zdziwienia. Sam skorzystałes, więc zaliczasz się do osób idealnie oddających środowisko Tindera xd
  • Odpowiedz
ciekawe czy czuła się podniecona jak ją masowalem po udzie, dupie i nadpierozem, jak myślisz? XD


@dleifteh: Napaliła sie na czada to wiesz. Chciało sie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potem chciałem ją pocalowac w usta na pożegnanie to chciała tylko w policzek ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@dleifteh: Oszalałeś? Na pierwszej randce całować z jezorem? Myślisz że jest taka łatwa?

  • Odpowiedz
  • 0
@wykopiem_albo_zakopiem niby jak? Wczoraj chciałem do jej mieszkania wbić pod pretekstem zobaczenia umowy o pracę xD żebym był pewien że pracuje tam gdzie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Myślisz że następnym razem zgodzi się?

Tylko ja to chyba źle robiłem bo gadaliśmy na tematy seksu tak normalnie i jakbym nalegal i ona to widziała xd

Może na następnym trochę wyluzowac i mieć #!$%@? na to, to sama zaproponuje?
  • Odpowiedz
@dleifteh: >

niby jak? Wczoraj chciałem do jej mieszkania wbić pod pretekstem zobaczenia umowy o pracę xD

żebym był pewien że pracuje tam gdzie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)


I wy dziwicie sie, że dziewczyny nie możecie znaleźć jak takie rzeczy #!$%@? XDD

Mordo wystarczyło rzucić luźno zapytanie czy nie wolała by się przenieść do niej/do ciebie i przy okazji wypić jakieś winko, bo.... robi sie zimno/jest
  • Odpowiedz
  • 0
@ZagubionyPodroznik ale nie wiesz jaka atmosfera była na randce, było tak smieszkowo, od początku tak jakby draznilismy się nawzajem, tak jakbyśmy się znali parę lat.

Ona przez cały czas się śmiała.. Wszystko zależy od atmosfery i laski, nawet chadowi pisała że nie szuka seksu i żeby zapomniał.
  • Odpowiedz