Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #przegryw

Robię eksperyment #p0lka na tinderze.

Dwie te same pary na koncie Chada i na moim prawdziwym.

Umówiłem się Chadem na dziś, początkowo nie chciała, bo chad chce tylko zaliczyć, no ale jednak zgodziła się i to późnym wieczorem.

Za parę godzin napiszę ze swojego konta czy dziś ma czas(i tylko dziś mogę w ciągu 2 tygodni np XD), a o około 16-17 z konta Chada, że jednak mi wypadło coś i nie mogę.

Żeby nie było, pisze ze mną sporo na prawdziwym koncie i domaga się kawy jak chora, w sumie jakby nie patrzeć to wydaje się że bardziej się zainteresowana mną niż Chadem. XD

No zobaczymy.
  • 125
@dleifteh: #!$%@?, jak ja tego nie rozumiem. Dajże tej dziewczynie spokój, najlepiej w ogóle sobie daruj, szkoda tych potencjalnych dziewczyn.
Normalna laska z tego co piszesz, nie była przekonana bo "Chadowi" chodzi o to żeby zaliczyć, no ale pewnie zakładasz że rozłożyłaby przed nim nogi bo jest przystojny, nie? A może po prostu stwierdziła że uderza do niej gość który normalnie by się nią nie zainteresował więc chce sprawdzić czy na
@dleifteh: i niby w jaki sposób któraś tak tobą manipulowała? I nie mówię o tym że któraś cię wystawiła, chodzi mi o akcje typu podszywanie się pod innych. Ja nie miałem takich krzywych akcji, ale jeśli sam jesteś skłonny do mataczenia, to nie dziw się że sam to dostajesz, ot, proza życia. Poza tym to kiepski argument - bo to jakbyś, choćby, stwierdził że inni #!$%@?ą po 2 paki w mieście,