Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #przegryw

Robię eksperyment #p0lka na tinderze.

Dwie te same pary na koncie Chada i na moim prawdziwym.

Umówiłem się Chadem na dziś, początkowo nie chciała, bo chad chce tylko zaliczyć, no ale jednak zgodziła się i to późnym wieczorem.

Za parę godzin napiszę ze swojego konta czy dziś ma czas(i tylko dziś mogę w ciągu 2 tygodni np XD), a o około 16-17 z konta Chada, że jednak mi wypadło coś i nie mogę.

Żeby nie było, pisze ze mną sporo na prawdziwym koncie i domaga się kawy jak chora, w sumie jakby nie patrzeć to wydaje się że bardziej się zainteresowana mną niż Chadem. XD

No zobaczymy.
  • 125
@dleifteh: tak, uważam że to siedzi tylko w twojej głowie. Nie oszukujmy się, jest tak że wygląd ma znaczenie - ale ty też byś się bardziej napalał na jakąś "płodną Julkę", nie zaprzeczysz. A skoro tak, to co jest złego że laska ma podobnie? Jesteśmy tylko ludźmi, kierują nami instynkty.
Poza tym zobacz, że to #!$%@?łeś. Nie piszesz jak "Chad". Piszesz "to chyba nie jest dobry okres na poznanie cie", "Mogę
ale ty też byś się bardziej napalał na jakąś "płodną Julkę", nie zaprzeczysz. A skoro tak, to co jest złego że laska ma podobnie? J


@Odczuwam_Dysonans: ale chłopie #!$%@?, jak my niebiescy lajkujemy ładne, takie jakie nam się podobają, kobiety mają całkowicie odwrotnie xD

lajkują takich gości którzy im się bardziej podobają, a nie zwykłych przeciętniaków.

Piszesz "to chyba nie jest dobry okres na poznanie cie


ale to pisza ONA do
ale to pisza ONA do prawdziwego MNIE xD


@dleifteh: ty, no rzeczywiście, #!$%@?ło mi się od tego że w tych screenach są różnie strony.
Co nie zmienia faktu że z tego co widzę to prowadzisz normalnie rozmowę jako twój Chad, w tych eksperymentach była krótka piłka, a tutaj #!$%@? o tym że jej jest zimno i chce się spać xD to dalej nie jest typowy Chad tylko gość który ciągnie rozmowę,
@zycietokuj: pierwsze z mojego konta, drugie Chada

Potem pisała ze mną cały czas, to zrobiłem tak jak pisał @TearOfHate: , Chadem napisałem że jednak nie mogę dziś, ze swojego konta się umówiłem, a po jakichś 10 minutach napisałem z konta Chada, że jednak mogę xD

Do chada już nie napisała, tylko pisała ze mną xD

#!$%@? chory jestem, bo teraz chce się z nią spotykać, jednocześnie sprawdzić ją pisząc z
Ty chcesz się bawić, a ona pewnie serio wkręca


@GrumpyStar: o co chodzi? to nie przypadkiem tinder zakłada się do seksu i ja tylko do tego dążę?

każdy różowy na wykopie mi pisze, że nie ma co się dziwić ze różowe wybierają chadów, bo chcą tylko ruchania
@dleifteh tinder to portal randkowy i takie miał założenia.
No jak widzisz - nie wszystkie. Moja znajoma usunęła tindera po tygodniu, bo dostawa wiadomości tylko w jednym celu, a nie na tym jej zależało
Zamiast robić "eksperymenty" wyjdź i poznaj jakiś ludzi, zamiast badać moralność osób z tindera, które zrobiły z niego portal na fwb
Zamiast robić "eksperymenty" wyjdź i poznaj jakiś ludzi, zamiast badać moralność osób z tindera, które zrobiły z niego portal na fwb


@GrumpyStar: właśnie teraz podobno się zmienił w portal randkowy, kiedyś był tylko do seksu.

co złego w tym co ja teraz chce zrobić?
jeśli ona spotykając się ze mną będzie dalej pisała i się chciała spotkać z chadem, to będę wiedział z kim mam do czynienia.
@GrumpyStar: w dodatku jeśli dała się dotykać i to prawie po cipce xd wtuliła się, to jednak żadna normalna kobieta tak nie robi na pierwszym spotkaniu? do dupie też się dała dotykać xd

mogła powiedzieć #!$%@? zboczeńcu ja szukam sfionsku!!!!!!!!11111111111111 a nie napalcencuf