Wpis z mikrobloga

@Tomcio_W: Ja za to poznałem milion ludzi którzy nie potrafią ustawić klimatyzacji. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jakoś gdy ustawiam w samochodzie to nigdy nie słyszałem żeby komuś nie pasowało.
  • Odpowiedz
@Tomcio_W: p---------z pierwszy tego imienia kłania się, co prawda ma to związek z tym, że np na zewnątrz było że 33 stopnie a w pomieszczeniu 19, to zwiększyłem do 24, trzy minuty później wchodzi ktoś do pomieszczenia i daje 19, pytam czy się dobrze czuje, odpowiada że tak, i że za mała różnica jest i że ciepło. Jaki że w niedługim czasie i tak wychodziłem to powiedziałem że powinno być
  • Odpowiedz
Faceta narzekającego na klimę nie poznałem jeszcze żadnego


@Tomcio_W: No cześć. I znam jeszcze kilku innych. Mam klimę we własnym mieszkaniu i też muszę ostrożnie używać, bo błyskawicznie siadają mi zatoki. Poza tym, wszyscy zdrowi.

A kobiety mają trochę inaczej działający organizm, ignoranci.
  • Odpowiedz
@mroz3: Polecam moją klimatyzacyjną sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma z-------o ołpenspejsa, każdy ma swój osobny pokój z własną klimą i własnym pilotem.

Siedzę sobie zadowolona w moich 25 stopniach, nie jest za gorąco, nie jest za zimno, ideolo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aerwin: nie masz zielonego pojęcia, ale swoje 3 grosze musisz wrzucić.
1. klima jest regularnie konserwowana,
2. na 50 osób tylko one dwie mają alergie (od marca, długo przed sezonem na klimę),
  • Odpowiedz
@mroz3: U mnie w robocie to samo... najchętniej to by siedziały w 30 stopniach i jeszcze kocami się zakrywały. W zimę nie da rady wytrzymać bo poodkręcają grzejniki na full i siedzisz jak w saunie. Baby chyba rzeczywiście pochodzą z piekła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mroz3: kiedyś pracowałem w pokoju z laską z którą był odwrotny problem. Listopad, p----i na zewnątrz a ta zawsze chciała siedzieć przy otwartym oknie XD Ja marznę, oczywiście duma nie pozwala mi pokazać, że pękam, pytam ją czy nie jest jej trochę za zimno a ta, że nie, spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 2
@ZnawczyniTematu w pewnym kraju na bliskim wschodzie gdzie przebywam przez część roku jest lotnisko na którym jest taka temperatura klimy, że czekając na samolot kilka godzin i siedząc w miejscu dostaję dosłownie drgawek z zimna siedząc w długich spodniach i grubej bluzie. Obstawiam, że jest to jakieś 20-23 stopnie przy 45 na zewnątrz. Także zasada 5-7 stopni to bajka, oczywiście nie mówię żeby ustawiać na 35 ale trzeba mieć coś z
  • Odpowiedz