Wpis z mikrobloga

@mroz3: bo debile siadaja na "swoich" miejscach zamiast sie pousadzać tak jak sa nawiewy z kilmatyzacji. Ciepłolubnych posadzić z dala od nawiewów a zimnolubnych pod nawiewami. Ale nie k---a bo ta lubi prodem do okna ta nie moze przy wejsciu anetka musi siedzieć z bożenkom a potem całe biuro walczy o klimatyzacje. Jacy ludzie to debile to mnie to przeraża..
  • Odpowiedz
@mroz3: U mojej różowej sprawa wygląda podobnie.

Jest taki, nazwijmy go Janusz, chłopu brakuje kilku lat do emerytury więc zwolnić się go nie da. Nie robi kompletnie nic poza cogodzinnym wychodzeniem na papieroska. Posiedzi 15 minut z fajką na słońcu, nagrzeje się, wraca i sru klima na 14 stopni bo łojezu jak gorąco. Problem w tym, że moja różowa siedzi pod nawiewem i w tym roku już dwa razy miała zapalenie krtani plus ciągłe problemy z zatokami. Wszyscy ogólnie siedzą w biurze w kurtkach bo Januszkowi ciepło bo sie zgrzał. mija 45 minut Januszek znowu na papieroska bo nie ma co robić i kółko s----------a się zamyka.

To raz, dwa klima nie czyszczona pewnie od instalacji. Raz tam byłem to na wejściu j---e jakby pokój obok hodowali pieczarki w
  • Odpowiedz
Optymalnie w biurze powinno być 23-24


@send_nudles: optymalnie, wg. badań to jest 21,5 stopni

A te korpośmieci niby takie wykształcone, ale żyją zero-jedynkowo - najbardziej mnie r---------a jak ziomkowi jest zimno, więc n------a z 22 na 26 stopni, a jak mu gorąco to zmienia z 22 na 18 i zaczyna się cykl s----------a, bo potem drugi podchodzi i znowu zmienia o kilka stopni, zamiast jak człowiek z rozumem i godnonością
  • Odpowiedz
@Ranger: to jest optymalna temperatura w pomieszczeniu podczas wiosny, jesieni i zimy, ale nie w sytuacji gdy na zewnatrz masz upal. Jesli na zewnatrz jest goraco, a wchodzisz ubrany letnio do pomieszczenia, gdzie po jakims czasie najchetniej bys cos narzucil na siebie, to niestety mozesz szybko sie rozchorowac. temperatura powinna byc na tyle ciepla, by mozna spokojnie bylo siedziec w letnich ubraniach, ale jednoczesnie dawac ulge w porownaniu do sytuacji
  • Odpowiedz