Wpis z mikrobloga

Mochino Uomo? to ciekawe perfumy. Na początku fajnie pachną takim mydłem a po godzinie czuję takiego taniego paskudnego Brutala. Nie wiem jak może się to podobać komukolwiek. Może się nie znam po prostu
#perfumy
  • 13
@chuckmls też dzisiaj zobaczyłem w SuperPharm bo ktoś z Wykopu polecał. Sprawdziłem na ręce w sklepie i był typowy zapach mydła, który może nie zabija różnorodnością ale był fajny czysty. A dojechałem do domu to musiałem rękę umyć.
Ci co tak brzydgo gadajo to nie wiedzo ( ͡º ͜ʖ͡º)ostatnio odbierałem młodego z przedszkola, obskoczyły mnie przedszkolanki jakimi to ja perfumami pachne, nic musiałem jednej z drugą literować¯_(ツ)/¯ bo staremu chcą kupić.

A tak wogule świetny jest ¯_(ツ)
/¯( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tagujto: Lalique wszystkie z Encre Noire, Pour Homme z lwem również, Ferrari Bright Neroli, Chrome i Nautica Voyage także lepsze. Przy delikatnej dopłacie można kupić Versace PH, Mugler Cologne też chyba niewiele powyżej 100. Ktoś wspominał niedawno o Iceberg Man - też już lepiej brać jego. Przynajmniej nie zalatuje jakimiś tanimi środkami do czyszczenia toalety.