Wpis z mikrobloga

@emcter: koleżanka ostatnio wróciła, była przerażona murzynami którzy na siłę wpychają ci jakieś gówno do kupienia. To że nie ma tego na tym zdjęciu nie znaczy, że nie ma tego w ogóle.
  • Odpowiedz
@emcter:

To ten słynny Paryż na zdjęciu gdzie podobno tyle imigrantów pod wieżą Eiffla i strach tam się poruszać?

Tak na wykopie piszo

Na wykopie piszo prawde w tym wypadku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
byłem tam rok temu był jakiś zje... zakaz siedzenia na trawie ... ;(

@bsl: może była jakaś akcja odnowy tej zieleni.
  • Odpowiedz
@borsiu: Tak na oko mechanika-amatora, skoro w tym polozeniu i pod obciazeniem, to bym obstawial ze po prostu lozysko sie konczy i pod obciazeniem daje znac o sobie, bo cos przeskakuje, a na lekko jeszcze daje rade..
Z czekaniem zalezy ile chcesz jeszcze jezdzic - jak to lozysko to moze troche wytrzymac, a moze tez narobic problemow - wyrobic bieznie i wtedy bedzie wiecej naprawy.. Zalezy czy bieznia jest czescia
  • Odpowiedz
@krzyzakp: no jeszcze miesiąc chcialbym poczekać bo to do pracy nim jeżdżę dziennie ok 20 km, wydaje mi się że wymienna bo to w ogóle nie tani rower był przy zakupie. A czy można to jakoś sprawdzić bez rozbierania?? Chodzi mi o bieżnię.
  • Odpowiedz
@borsiu: Sprawdzajac po modelu. Ale sadze ze skoro porzadniejszy sprzet, to lozysko jest w calosci, z bieznia wymienialne.. Aczkolwiek az tyle rowerow nie rozbieralem, by moc z pewnoscia stwierdzic..
  • Odpowiedz
koleżanka ostatnio wróciła, była przerażona murzynami którzy na siłę wpychają ci jakieś gówno do kupienia. To że nie ma tego na tym zdjęciu nie znaczy, że nie ma tego w ogóle.


@emjot86: Koleżanka chyba nie była w innych krajach europejskich bo oni sprzedają tam to wszędzie. I czym tu być przerażonym, po prostu mówisz "no thank you" i idziesz dalej XD Kisnę zawsze z takich ludzi przeogromnie.

Spokojnie możesz sobie chodzić w dzień czy w nocy po Paryżu i oczywiście, zawsze może się coś zdarzyć, ale szansa na to jest podobna jak chociażby w
  • Odpowiedz